Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Що краще: штори чи жалюзі?

Нам всім знайоме слово «ревнощі» і ми добре розуміємо це поняття. Але мало хто знає, що в перекладі на французьку мову, це слово звучить як жалюзі. Та вже звичні для нас віконні конструкції насправді несуть у собі це поняття. Це склалося історично, так як в Стародавньому Сході, завдяки аналогам таких конструкцій чоловіки приховували своїх дружин від сторонніх поглядів. За історію існування жалюзі витримали ряд змін, змінилися матеріали, форми, функціональність, але потреба в них залишилася донині.

Можна виділити два основних види жалюзі, - це горизонтальні і вертикальні конструкції. Функції, які вони виконують однакові, це захист від світла, його регулювання, захист від пилу, від сторонніх очей, також це прекрасний декор в інтер'єрі. Відмінність між першими і другими моделями в розміщенні ламелей. Логічно, що в першому випадку вони розташовані горизонтально, а в другому вертикально. Але не все так просто, від цього залежить їх ширина, матеріал з якого вони зроблені, і їх рухливість. Горизонтальні жалюзі - це полотно з планок, які розташовані одна над одною, скріплених шнурами. Вони рухливі, регулюються за допомогою шнура і тростини, в залежності від того, що ви хочете зробити: закрити ламелі, відкрити до половини чи повністю зібрати їх до верху. Кріпляться вони зазвичай в проємі вікна, можна до стіни, рідше до стелі. Матеріал, з якого вони зроблені, може бути різний, зазвичай це метал, дерево, пластик, і інші види, наприклад, бамбук чи тканина. Такий вид дуже легкий у використанні, керувати ним легко, миються вони також відмінно. Це стандартний варіант, якщо ви хочете регулювати проникнення світла в приміщення, теплих повітряних потоків влітку чи навпаки, холодних взимку. Також ви завжди сховані від сторонніх поглядів.

Вертикальні жалюзі є більш різноманітними конструкціями, і не кожен матеріал підходить для їх створення. Дерев'яні моделі практично не виготовляються, за винятком легких порід дерев. Їх конструкція відрізняється тим, що збираються вони в одну сторону, їх ламелі більші по ширині, ніж в горизонтальних конструкціях. Але функціональність та ж, вони також можуть повертатися в зручному для вас напрямку. Серед таких моделей можна зустріти ті, які прикрасять ваш інтер'єр, є тканинні моделі, а також фотожалюзі.

Крім практичної функції, такі віконні пристрої можуть нести і декоративну, у всякому разі, вони стануть відмінним доповненням у вашому інтер'єрі.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті