КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Замовити гардеробну - не варто платити двічі

Нарешті у вас в руках заповітні ключі від нової квартири. І неважливо, що вона здана зовсім не «під ключ», а стіни ще чекають оздоблення - є куди докласти сили і невгамовну фантазію. Перша екскурсія по гучних кімнатах - і перші ідеї. Ось для цієї просторої ніші просто необхідно замовити гардеробну систему. Ні в кого з знайомих немає - а у нас буде, яка потужна мотивація! Каталоги, інтернет, перегляд фільмів і шоу - все в допомогу при виборі компонентів майбутнього, по суті, складу речей, де все враховано і раціонально розміщено. Але «склад» - це так прозаїчно, інша справа - гламурне «гардеробна»...

Основа кожного сховища - міцні конструкції стелажів, на яких кріпляться полиці, або корзини, або ящики. А ще штанги для піджаків, пальто, кардиганів, підставки для парасольок і ніші для громіздких предметів. Все це вмістити на просторі, обмеженому розмірами ніші - завдання дизайнерів. Вартість всієї цієї краси залежить і від бренду, і від набору компонентів, і від краси фурнітури. Але робиться ця річ не на один день, тому економія повинна бути розумною. Згадайте притчу про скупого, і не платіть двічі... Майбутня естетична насолода того варта, справді!

Як це зручно: вільно пересуватися, перебираючи плічка з вбранням чи вибираючи потрібну пару взуття. Система вентиляції та освітлення теж продумана до найменших деталей. Можна навіть присісти відпочити і випити чашечку зеленого чаю в тиші й самоті. І уявити себе зіркою шоу бізнесу, що втекла ненадовго від шанувальників - ось така примха.

Гардеробна - це чудово для зберігання особистих речей, але в сім'ї є ще побутові прилади, посуд, книги, іграшки, яким теж треба знайти зручне та надійне місце. І ним може стати шафа купе з піскоструминним малюнком на дзеркальних дверцятах. Техніка нанесення на дзеркало матового малюнка дозволяє створити практично будь-який придуманий вами образ. З чарівної глибини небиткого скла проявляються то класичні квіточки і листочки, то єгипетська геометрія, то блазнівська і філософська абстракція. Задавайте своєму дзеркалу питання, а от відповіді доведеться шукати самим.
У книгах, які розмістяться на зручних полицях, і енциклопедіях різних років. У вас звільниться на цей час, адже його не доведеться бездарно витрачати на пошуки різних побутових дрібниць, яким дала притулок шафа, що виконує роль модного органайзера. Чіткий порядок в домі впорядковує думки і дає простір почуттям. Виходить, що модна і красива меблі підтримує в будинку атмосферу радості, створену вашою любов'ю і взаємною повагою. Бережіть її.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті