КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Вибираємо холодильник правильно.

Крім технічних параметрів побутової техніки та її зовнішнього вигляду, важлива також і ергономічність. Правильно підібрані прилади повинні бути максимально зручними в експлуатації.

На що звернути увагу?

Вбудовувані моделі холодильників стануть відмінним рішенням для дизайну сучасної кухні, але слід звернути увагу і на інші параметри. Так, з точки зору зручності, нижнє розташування морозильної камери переважно верхнього, а висота самого пристрою не повинна перевищувати 180 см.

Навіть для дуже високої людини двометровий кухонний помічник навряд чи буде зручним у використанні. При виборі приладу для великої родини краще віддати перевагу широкій, а не занадто високій моделі. Серед асортименту холодильників Neff можна підібрати відповідні для кожного пристрою.

Важливо також вибирати підходящі кухонні меблі для повновбудовуваної техніки: пам'ятайте про необхідність наявності зазорів і вільного простору в шафах, яке забезпечить правильну роботу побутових приладів. Що стосується холодильників, то ніша для вбудовування повинна спочатку бути трохи ширше, вище і глибше самого пристрою, щоб забезпечити циркуляцію повітря і легке очищення.

Переваги вбудованого холодильника.

У порівнянні з класичними окремостоячими приладами, холодильні пристрої, що вбудовуються володіють додатковими перевагами: завдяки меблевим панелям підвищується шумоізоляція та теплоізоляція, що робить їх більш економними в плані споживання енергії.

Також при однаковій ширині місткість такого приладу вище, а можливість встановити його в спеціальний шафа дозволяє приховати холодильник від сторонніх очей і грамотно «вписати» в дизайн кухні. Як приклад розглянемо модель KI6863D30 від компанії Neff. Отже, чим же він примітний:

- Ідеальні з точки зору зручності розміри - 177х56х55 см;

- Перевішувані двері, що регулюються по висоті полиці;

- Нижнє розміщення морозильної камери;

- Наявність LED-дисплея і електронне управління, світлодіодне освітлення;

- Краплинна система розморожування;

- Зона свіжості для тривалого зберігання продуктів без заморожування;

- Режим «відпустки», що дозволяє економно витрачати енергію в періоди тривалого простою холодильника без необхідності відключення.

З таким набором параметрів ця модель стане дійсно корисним помічником для всієї родини. Вона збереже свіжість великої кількості продуктів одночасно, дозволить зберегти холод усередині при відключенні живлення до 32 годин, а при правильній експлуатації також порадує тривалим терміном служби.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті