КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Шафи-купе недорого: економія можлива

Сучасний споживач висуває дуже жорсткі вимоги до предметів меблювання. Вони повинні бути функціональними, привабливими з точки зору дизайну, зручними і надійними в користуванні, довговічними та невибагливими в експлуатації і, що важливо - недорогими.

Чи можна знайти варіант, в якому поєднуватимуться всі ці властивості? Дане завдання здається нездійсненним, але тільки на перший погляд. Адже сучасний меблевий ринок рясніє різноманітними пропозиціями, серед яких легко відшукати вигідну.

Головне при підборі недорогих предметів інтер'єру - знати, на чому можна заощадити. Наприклад, сьогодні реально купити комоди, а також вітальні, гарнітури, ліжка, дивани недорого. Широкі можливості для економії представляють і шафи-купе - меблі, які користуються величезним споживчим попитом. Ринок цих виробів швидко розвивається. Прагнучи до конкурентоспроможності, виробники випускають все нові і нові моделі, кожна з яких не тільки функціональніша і більш продумана попередніх, але і вигідніша за них з фінансової точки зору.

На чому ж економлять виробники? В-першу чергу - на матеріалах виготовлення. Якщо шафа виконана з масиву рідкісної породи деревини, то, природно, її вартість буде високою. Не відрізняються доступністю і шпоновані моделі.

Бюджетним же варіантом будуть меблі, виконані з деревно-стружкових плит різних конфігурацій. Варто відзначити, що подібні моделі по міцності і зносостійкості часом не поступаються своїм дорогим «побратимам» з натурального дерева. Немає причин турбуватися і про екологічну безпеку. Виробники, які дорожать своєю репутацією, використовують ДСП, ЛДСП і МДФ, в складі яких немає шкідливих клеючих речовин.

Крім того, добре заощадити можна на внутрішньому наповненні шифоньєра. Не секрет, що такі меблі виготовляють переважно під замовлення. Це означає, що кількість поличок, шухлядок і решти відділень визначає замовник. Перш ніж замовити шафу, необхідно гарненько подумати, наявність яких «нутрощів» є обов'язковою умовою, а від чого можна відмовитися. Адже чим простіше конструкція, тим вона дешевша!

А от на фурнітурі економити не завжди розумно. Звичайно, можна легко обійтися без дорогих ексклюзивних ручок, але роликові направляючі повинні бути якісними, надійними і міцними. Справа в тому, що саме цей елемент шафи змушений витримувати найбільші навантаження.

Якщо дотримуватися цих нехитрих порад, можна непогано заощадити при покупці і, в той же час, стати володарем зручної, функціональної і незамінної шафи-купе, в доцільності придбання якої не доведеться засумніватися.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті