КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Про переваги розсувних дверей

У сучасному дизайні інтер'єру, крім інших нових і цікавих ідей, все більшою популярністю користуються різні розсувні системи. Незважаючи на те, що дана технологія з'явилася відносно недавно, безліч покупців, у тому числі і компаній-забудовників, вже змогли оцінити по достоїнству дані вироби. Завдяки новим технологіям міжкімнатні перегородки в квартирі чи будинку забезпечують створення додаткового вільного простору. Крім того, вони створюють стильний і оригінальний інтер'єр приміщення.

Порівняно з традиційними міжкімнатними дверима розсувні системи мають ряд значних переваг. Крім простору, завдяки таким системам також економиться площа, яка потрібна для відкривання звичайних дверей. Простота монтажу системи і відсутність попередніх будівельних робіт дозволяє значно заощадити час і сили. Оскільки розсувні системи безпорогові, то на підлозі, де пересуваються двері, не порушується підлогове покриття. Відсутність порогів, саме по собі, вже досить істотна перевага, так як в цьому випадку спрощується прибирання та обслуговування приміщення, а також підвищується його безпека. Перераховані вище переваги дозволяють з успіхом застосовувати такі системи для оновлення інтер'єру, без попередніх ремонтно-будівельних робіт. Завдяки використанню передових технологій розсувні двері ковзають плавно і безшумно, а тривалий термін їх служби дозволить вам протягом багатьох років не згадувати про необхідність заміни дверей.

Розсувні двері бувають різних видів:

- Одностулкові і двостулкові розсувні системи «пенал»;

- Паралельні одинарні (з двох полотен) і подвійні (з чотирьох полотен) системи;

- Приховані розсувні двері в суміжні приміщення (модель Unico);

- Приховані розсувні двері з радіусним полотном (для одного або двох полотен), призначені для сучасних радіусних стін (модель Sfera);

- Розсувні системи, які призначені для зовнішніх стін (віконниці і броньовані решітки в віконних отворах).

Необхідно відзначити, що застосування розсувних систем не обмежується міжкімнатними дверима і зовнішніми стінами. Їх також широко використовують в дизайнерських проектах для зонування приміщення або ж, навпаки, об'єднання суміжних приміщень. Щасливої вам покупки!

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті