Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Новий тренд цього року: відтінок під назвою «рожевий кварц» і його застосування в різних стилях інтер'єру

На думку експертів, весна - це найкращий період для того, щоб оновити свій дизайн інтер'єру, привнести в нього нотку свіжості, стилю і оригінальності. Одним з найпопулярніших і затребуваних кольорів 2016 року, якщо так можна висловитися, став відтінок під назвою «рожевий кварц». Цей колір досить м'який, але дуже виразний. Він володіє сильною позитивною енергетикою і здатний кардинально змінити характер дизайну квартири, в якій він буде використовуватися в якості основного відтінку.

Назву даного відтінку взято прямо від природи - однойменний мінерал має точно такий же приємний рожево-сіро-персиковий колір. Вважається, що всі відтінки, які зустрічаються в природі, надають особливо сприятливий вплив на психіку людини. Такі кольори не дратують, не набридають, не сприяють розвитку агресії, депресії, не пригнічують. Про колір рожевого кварцу можна сказати тільки позитивні речі - він піднімає настрій, заспокоює і надає хороший вплив не загальне емоційний стан.

Досвідчені дизайнери вже перенесли даний відтінок в свої проекти, які, варто сказати, вийшли вельми і вельми вдалими. До слова, важливо відзначити, що «рожевий кварц» потрібно правильно поєднувати з іншими кольорами. Він не дуже вимогливий до тих відтінків, які будуть контактувати з ним, проте деякі правила вдалого поєднання все-таки необхідно засвоїти. Експертами було доведено, що найкращим чином колір рожевого кварцу поєднується з чорним, білим, сірим і різними відтінками коричневого. Однак, можна спробувати поєднувати «рожевий кварц» з іншими трендовими відтінками цього року, наприклад, жовтецевим, синьо-бузковим та глибоким синім. Для любителів візерунків є приголомшлива новина - «рожевий кварц» чудово виглядає в різноманітних орнаментах, таких, як гексагон, шеврон, флористичний візерунок і скандинавський патерн.

Що стосується стилів і напрямків в інтер'єрі, то даний трендовий відтінок впишеться практично в будь-який дизайн квартири. Єдиний стиль, в якому він буде виглядати не настільки доречно, як у всіх інших - це, мабуть, всім відомий хай-тек. В цілому, «рожевий кварц» стане прекрасною основою для створення інтер'єру в стилі шеббі-шик, прованс чи скандинавський стиль. Якщо ви є прихильником арт-деко або мінімалізму, спробуйте поєднувати «рожевий кварц» з чорним. У модерні, контемпорарі або еклектики даний відтінок не буде виглядати чужим, а в якості акцентів і елементів декору може бути присутнім навіть у таких напрямках, як лофт чи індастріал. До слова, колір рожевого кварцу настільки спокійний і ненав'язливий, що його можна використовувати глобально - наприклад, для фарбування стін. А також, багато дизайнерів радять придбати вироби з текстилю кольору рожевого кварцу - на цих носіях він виглядає особливо елегантно.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті