КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Міжкімнатні двері і комфорт у приміщенні

Кожна людина найбільше хоче, щоб у будинку або квартирі, в якій він проживає, було затишно і комфортно. А однією зі складових комфорту є здоровий мікроклімат, який у свою чергу складається з таких характеристик, як вологість, температура і швидкість руху повітря.
Більшість будинків і квартир передбачають природну приточну вентиляцію, а приплив свіжого - через щілини у вікнах і дверях. При установці пластикових віконних і дверних конструкцій приплив свіжого повітря припиняється, і природна вентиляція не працює. Тому потрібно буде подумати про примусову вентиляцію. У цьому сенсі дерев'яні вікна та двері більш бажані.
При природній припливній вентиляції подача свіжого, чистого повітря здійснюється через передпокій і житлові приміщення - зал, спальню, кабінет, а викид відпрацьованого - через витяжки, встановлені в кухні, ванній кімнаті і туалеті. Щоб повітря вільно циркулювало між приміщеннями, знизу у міжкімнатних дверей передбачаються зазори.
Двері є частиною інтер'єру, тому вони повинні відповідати стильовому рішенню будинку або квартири. Адже заходячи в приміщення, людина відразу звертає увагу на них. У продажу сьогодні можна побачити безліч дверей найрізноманітнішого виробництва. в Інтернеті. пропонується широкий модельний ряд міжкімнатних дверей, що включають бюджетні варіанти, серед яких є вишукані моделі з масиву, що відрізняються високою вартістю, а також більш бюджетні варіанти - ламіновані, грунтовані, вкриті шпоном і екошпоном і моделі з обробкою з ПВХ. За своїм конструктивним особливостям всі двері можна розділити на гладкі, фільончасті і штамповані.
Гладкі двері бувають з рейковим і стільниковим заповненням з гофрованого картону. Зовнішній шар зроблений з листів МДФ або ДВП. Гладкі двері бувають фарбовані, шпоновані та ламіновані - покриті синтетичними плівками, що імітують структуру деревини. Моделі, покриті натуральним шпоном, зовні виглядають як масивні, але вартість їх вище, ніж у фарбованих.
Найбільш практичними і доступними всім бажаючим є ламіновані двері. Конструкція штампованих моделей збігається з конструкцією моделей з стільниковим заповненням, але виглядають вони як фільончасті. Як заповнення можуть виступати різні матеріали, наприклад, скло, дерев'яні панелі. Вибір дверей великий, головне - правильно вибрати модель.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті