КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Корпусні меблі.

Вони давно використовуються в наших квартирах. Однак раніше покупець зобов'язаний був купувати весь гарнітур, сьогодні ситуація трохи змінилася. Корпусні меблі складаються з окремих модулів (елементів), які можуть експлуатуватися окремо, або ж використовуватися всередині всієї модульної системи. Завдяки цьому, замовник (покупець) отримує можливість формувати інтер'єр, в залежності від своїх потреб і переваг, враховуючи розміри предметів меблів і їх функціональність.

Таким чином, технологія виробництва корпусних меблів така, що кожен елемент цієї серії є самостійною одиницею.

Елементами модульних меблів вважаються шафи і стінки, столи та тумби, стелажі та полиці, коротше все, що має корпус. Матеріалом виготовлення меблеві фабрики воліють використовувати метал або скло, пластик або дерево, ДСП або МДФ. Часто меблеві майстри комбінують ці матеріали. Наприклад, верхня частина дверей шафи може бути виготовлена з дзеркала, а нижня з дерева, або вся шафа зроблена з МДФ, а її дверцята цілком з дзеркала. У будь-якому офісі сьогодні можна побачити корпусні меблі, що складаються з різних шаф, різних тумб і стелажів, комп'ютерних столів і т.п. Функціонально відповідаючи потребам працівників офісу, офісні меблі зобов'язані також бути естетично привабливими, щоб відповідати належним чином іміджу компанії. Тобто необхідно виробництво нестандартних меблів на замовлення. Бажано купувати міцні корпусні меблі, тому що вироби в офісі будуть піддані підвищеним навантаженням під час їх експлуатації. Тому бажано замовляти (купувати) продукцію з металу або ДСП.

Функціональність таких меблів має велике значення і при її експлуатації в домашніх умовах. Крім того, значення таких виробів при вирішенні кімнатного інтер'єру важко переоцінити. Правда, основне завдання корпусних меблів полягає в забезпеченні затишку і комфорту. За часів Союзу основним елементом вітальні вважалася стінка. Це був загальновизнаний стандарт, який складався з платтяної шафи і шафи для книг, серванта і тумбочок. Зараз такі масивні гарнітури забуваються, і замінюються легкими і багатофункціональними стелажами і тумбами, які можуть використовуватися для різних цілей

При догляді за корпусними меблями, необхідно дотримуватися простих і елементарних правил. Треба при необхідності протирати поверхню меблів сухою і м'якою тканиною, а при сильних і стійких забрудненнях використовувати спеціальні очищувачі.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті