КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Касові бокси

Будь-який сучасний магазин, не має значення - це маленький продуктовий магазинчик чи супермаркет, бажає продати якомога більше свого товару. Факторів, що сприяють продажам безліч, і сюди можна сміливо зарахувати зовнішній вигляд і вірність підбору торгового оснащення.

Касовий бокс є один з основних компонентів обладнання для торгівлі в магазинах самообслуговування. Від того, чи правильно ви його підберете, буде залежати довжина черги біля касового апарату і те, як швидко вона буде просуватися.

Сучасне обладнання, касові бокси, мають безліч моделей, але щоб правильно їх підібрати, потрібно брати до уваги розмір торговельної площі магазину і на продажі яких товарів він спеціалізується.

Основними показниками такого обладнання є:

* величина робочої поверхні;

* параметри накопичувача (широкий, вузький);

* є чи відсутній транспортер, і його параметри,

* чи потрібне покриття для тари, що б'ється.

Магазину самообслуговування, у якого площа до 300 кв.метрів підходить бокс невеликих розмірів довжиною до 1800 мм, накопичувач - вузький, робоча поверхня - пряма.

Супермаркетам торгова площа яких від 700 до 3000 кв.метрів потрібні бокси, у яких висока пропускна можливість,- це довгий транспортер, наявність накопичувача, який повинен бути широким і містким, потрібен роздільник товарів. Це потрібно, так як касові бокси у великих магазинах відвідують одночасно кілька покупців: один ще тільки викладає свої товари на транспортерну стрічку, наступний розраховується за товар, третій укладає придбаний товар.

У гіпермаркетах, кассові бокси касові бокси повинні володіти ще більшою пропускною здатністю. Гіпермаркети характеризуються наявністю універсального асортименту - це продовольчі товари і не тільки вони. І для цього обладнання повинно мати широкий транспортер, накопичувач, який оснащений роликами чи транспортером, володіти відмінною міцністю і зносостійкістю.

Велику роль для покупців грає не тільки зручність і швидкість обслуговування, а й сучасний оригінальний дизайн касового боксу. Він здатний прикрасити інтер'єр магазину своїм гарним, привабливим виглядом.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті