КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Дизайнерські рішення і стилі для кухні

Кухня - місце, яке відіграє величезну роль у житті кожної родини. Вона служить простором для створення кулінарних шедеврів і втілює в собі їдальню з властивим їй домашнім затишком і комфортом. Створюючи дизайн інтер'єру кухні, важливо надати йому не тільки оригінальності, унікальності і креативності майстра. Важливо гармонійно поєднувати кольорову гаму і стилістику, максимально передати настрій.

Поряд з елегантністю, в першу чергу сучасна кухня повинна втілювати функціональність і ефективність, в поєднанні з естетичними якостями. Тому кращим варіантом послужить індивідуальне замовлення кухонних меблів через інтернет магазин, замірщики - дизайнери якого допоможуть створити ідеальний варіант багатофункціональної, зручної та ергономічної кухні.

Наш дизайн - ваш настрій !

дизайн кухні

Любителям кухні класичного стилю варто звернути увагу на основне її перевагу - стримана елегантність і ненав'язливість ніколи не вийдуть з моди. Для такої кухні притаманне надійність і функціональність, а сучасна технологія виготовлення і різноманітність елементів фурнітури, зроблять її максимально комфортною і зручною у використанні. Що відносно колірного рішення, то воно може бути виконано у світло-бежевих тонах, темно-коричневому чи чорному кольорі. Для невеликих приміщень слід віддати перевагу світлим тонам, так як це візуально послужить збільшенню простору.

Для стильового оформлення кухні стилю "хай-тек" характерне використання скла, металу і глянцевих поверхонь. Ідеальні пропорції, прямі лінії і тільки сучасна техніка - основні атрибути стилю "хай-тек". У дизайні кухні гармонійно поєднуються два кольори : основний домінуючий і контрастний йому.

Все більш популярним стає стиль "прованс" з його неповторною атмосферою тепла і затишку. Дизайн стилю відрізняється світлими дерев'яними меблями, прозорими фіранками, великою кількістю рослин і фарфорового декору. Варто відзначити, що разом з елегантністю і витонченістю, в стилі "прованс" поєднуються компактність і ергономічність. Професіонали інтернет магазинів l вміють підібрати і відобразити в найменших деталях високу функціональність кухні "прованс".

Кухня в стилі "арт-деко" втілює дорогі матеріали і розкіш. Меблі в представленому стильовому оформленні відрізняється багатством візерунків, конструктивними деталями і прикрасами. Для кольорової гами характерне застосування золотих, пурпурних, білих, оксамитово-червоних тонів.

Модерн - це дуже практичне і зручне для кухні стильове рішення. Колірна гамма повністю залежить від уподобань власників кухні, головне, - це її гармонійне поєднання з загальним дизайном. Для неї характерно вбудована техніка і точкове оформлення.

На закінчення слід додати, що для кухні в неординарному і експресивному виконанні властива швидка втрата актуальності із зміною моди. Якщо ви не плануєте здійснювати часті ремонти і переробки, кращим варіантом буде придбання кухні спокійного стильового оформлення: класичного, модерн, кантрі, хай- тек.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті