КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Де купити хороший матрац

Причиною поганого сну можуть бути проблеми на роботі, сімейний конфлікт, пізня вечеря. Але навіть якщо все це Вас не стосується, завдяки старим скрипучим пружинам, Вам не вдасться заснути більшу частину ночі.

Матрац є важливою складовою спального місця - важливіше ковдри, білизни і навіть ліжка.

Де ж його купити

1. Придбати в магазині міста.

2. Виготовити на замовлення.

3. Звернутися в інтернет магазин.

У звичайному магазині виріб можна помацати, полежати на ньому, але такий вид покупки також має деякі недоліки. Вартість товару тут буде на порядок вище, так як в ціну частково входить орендна плата і зарплата співробітникам.

Для придбання необхідно викроювати дні, витрачати сили і час на дорогу, а в підсумку такого розміру не опиниться на складі. Замовлення матраца є дуже витратним, фірм з його виготовлення мало і використовується він лише при нестандартних ліжках.

Інтернет-магазини - це зручний варіант покупки, який економить час і сили, як правило, має величезний асортимент продукції. Але, звичайно ж, хотілося б звернутися в хорошу фірму, з компетентними професійними співробітниками, замовлення товару в якій не стане головним болем і не потягне за собою непотрібних витрат. Інтернет рясніє статтями, «як вибрати матрац», але про те, «як вибрати магазин для його покупки» не знайти.

Критерії при виборі:

1. Оптимальна ціна. Дуже важливий, але не головний критерій у виборі магазину. Якщо продукція в ньому продається за ціною нижче собівартості - це має насторожити.

2. Різні види оплати. Хороший магазин турбується про своїх клієнтів, забезпечуючи комфортне користування сайтом, надаючи можливість просто і легко зробити замовлення і оплачувати товар зручною для клієнта формою (передоплата, оплата після отримання, безготівковий розрахунок).

3. Наявність гарантії на продукцію. Всі відомі фірми виробники на свої матраци надають гарантію. Її відсутність означає, що магазин, швидше за все, продає підробку або бракований товар.

4. Консультативна допомога при підборі. Професійні консультанти повинні відмінно розбиратися в продукції, яку вони продають. І кожен поважаючий себе магазин зобов'язаний забезпечити двостороннє спілкування з замовниками онлайн або по телефону.

5. Швидка доставка. Якщо товар знаходиться на складі, доставка займає до тижня залежно від віддаленості. Якщо ж такого товару на складі немає, співробітники магазину повинні попередити про це заздалегідь.

6. Можливість повернути товар. Людям властиво помилятися. Хтось може недодивитись брак, продукція може не підійти по розмірах. Наявність такого пункту в роботі із замовленнями спонукує до довіри.

7. Рекомендації. Знайомі і друзі вже замовляли товари в цьому інтернет-магазині, і їм все сподобалося. Замовлення прийшоло вчасно, якістю і ціною всі залишилися задоволені.

8. Популярність. Постійна реклама говорить про те, що справи у компанії йдуть добре. Крім основного сайту магазину, інформацію про фірму можна знайти в пошукових системах, можливо, є відгуки покупців в інтернеті.

9. Стаж. Віддавати перевагу фірмам, які існують на ринку більше 3 років. Компанії багаторічною працею заробляють собі репутацію, і обманювати клієнтів їм немає ніякого сенсу.

10. Безкоштовна доставка по місту, акції, знижки, промоції. Дрібниця, але приємно.

Будемо сподіватися, що ці рекомендації допоможуть у виборі ідеального інтернет-магазину, покупки у якому стануть постійними і даруватимуть тільки хороші емоції.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті