Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Клімат в домі
Дизайн кухні
ГОЛОВНА ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ українська русский


google-plus twitter facebook vkontakte

Дизайн кухні

Кухня є, мабуть, найбільш відвідуваним місцем у будинку. Дуже часто вона виконує набагато більше функцій, ніж просте місце для приготування і прийому їжі. Тут збираються сімейні ради, проводяться зустрічі з друзями, часто люди і працюють і відпочивають на кухні за чашкою ароматного чаю. Тому дизайн кухні має бути красивим і відповідати смаковим уподобанням не тільки господині будинку, але і всіх членів сім'ї. Крім зовнішньої привабливості, кухня повинна бути зручною і практичною.

В нинішній час існує багато варіантів оформлення кухонного інтер'єру. Політ фантазії і допомога спеціалізованого салону, де можна придбати чудові кухонні гарнітури, дадуть вам можливість створити кухню своєї мрії - приміщення, в якому приємно і комфортно перебувати.

Стилі кухонь

На сьогоднішній день покупцям представлений дуже великий асортимент кухонних меблів для різних стилістичних спрямувань інтер'єру.

Класична кухня. Її основна перевага полягає в тому, що вона завжди знаходиться на вершині актуальності і ніколи не вийде з моди. Класика відрізняється надійністю і функціональністю. Меблі виготовляються з натурального дерева різних порід. Найбільш дорогими, міцними і солідними є кухні з дуба, ясена, клена, бука. Якщо на меблі планується велике навантаження, то варто вибирати саме ці породи дерева. У колірній гамі переважають натуральні - бежеві, коричневі тони.

Кухня в стилі кантрі - це сільський стиль. Як правило, меблі виготовляються з натуральних матеріалів з природними відтінками. Часто їй надають «ефект старіння», роблячи патину - нерівномірне забарвлення. Предмети меблів,що видаються витертими від часу насправді мають дуже високу міцність, масивність і функціональність. Розміщення кухонного гарнітура кантрі вимагає великого простору.

Хай-тек кухню можна впізнати за переважанням скляних і металевих поверхонь в меблів. Інтер'єр має прямі, чіткі лінії, правильні пропорції. У колірній гамі присутні два контрастуючих між собою відтінки. Кухня хай-тек виглядає дуже стильно, сучасно.

Кухня в стилі прованс впевнено набуває популярності. Це стиль, який характеризується світлими, теплими відтінками, відчуттям затишку і домашнього тепла. Зовнішній вигляд такої кухні можна назвати витонченим, милим, однак у ній також поєднується ергономічність, компактність і практичність.

На кухні в стилі модерн відсутні зайві деталі. Ця кухня зручна і практична, тут, як правило, встановлюють вбудовану побутову техніку. Колірна гамма відрізняється великою різноманітністю, але відтінки завжди створюють гармонію між собою. Особливу увагу приділяють освітленню. Світла на кухні модерн багато, найчастіше, використовуються точкові світильники.