КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русскийen

Дитячий спортивний куточок

З самого початку появи в нашому домі першого або чергового нового маленького члена сім'ї та в процесі його зростання ми спостерігаємо феноменальне перетворення потенційної енергії нашої турботи про нього в кінетичну енергію його росту та розвитку. Залежно від наших генів, виховання і характеру це перетворення може бути більш чи менш динамічним, але відсутність такого - безумовно явище ненормальне і може тільки насторожувати.

Велика рухливість дитини - цілком природна і позитивна ознака, навіть якщо це позбавляє нас спокійного безтурботного життя. Ні в якому разі не можна придушувати його активність заради особистої вигоди та комфорту, мудрі і по-справжньому турботливі батьки направлять бурхливу енергію своєї дитини в потрібне русло, для його ж фізичного розвитку.

Якщо ваша дитина любить стрибати і лазити по забороненим, на ваш погляд місцям і предметам, - створіть йому такі умови, при яких вона буде це робити в безпечних умовах, з великим задоволенням, і що найголовніше, під вашим наглядом та контролем .
Найбільш оптимальне рішення - дитячий спортивний куточок. Розміри і склад такої споруди у вашому будинку чи квартирі залежатимуть по-перше, від розмірів вашого житла або дитячої кімнати, а по-друге, від ваших фінансових можливостей. У кожному разі, проявивши фантазію та кмітливість, створити мінімально допустиму споруду для дитини ви зобов'язані, для її та вашої ж користі.

Дитячим спортивним куточком може слугувати як проста "шведська стінка", так і більш серйозна спортивно-акробатична споруда, мотузкові сходи, гойдалки, канат чи турнік. Дуже важливо забезпечити безпеку дитини під час ігор та занять. Для цього матеріали, з яких виготовляються снаряди, повинні мати високу міцність, поверхню, що забезпечувала б хороший захват, не мала скалок і шорсткостей, які могли б поранити долоні рук або ноги дитини. Найвдалішим матеріалом для виготовлення, до прикладу, шведської стінки є натуральне дерево твердих порід. Важливо, щоб оброблені поверхні були міцними, добре відполірованими, покриті лаком. Щоб зменшити ризик травмування, місце занять потрібно вистелити пом'якшуючими падіння матами чи килимками.

Якщо у вас є навички, бажання та інструмент, будь-який снаряд можна змайструвати і самому, але найпростіший і найнадійніший спосіб - придбати готовий дитячий спортивний куточок в спеціалізованій компанії. Неважливо, де це зробити, - через інтернет, чи в "живому" магазині. Головне, щоб виробник був надійним і перевіреним, адже здоров'я дитини - найдорожче.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті