КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Що являють із себе двері економ класу.

Економія - цілком виправдана політика як при веденні бюджету, так і в житті взагалі. Будь-яка надмірність, в їжі чи в одязі не тільки заважає, а часом і шкодить. Вираз «дати лишку» зрозумілий і чоловікам, і жінкам. Так що, думаючи про ремонт, представимо його економ-версію. Природно, ми маємо на увазі розумну економію, що передбачає баланс між ціною товару і його робочими якостями. Не будемо винаходити велосипед і почнемо свою діяльність з дверей. Відповідь на питання, скільки коштують двері економ-класу, дуже проста. Ціни на економ двері в Спб починаються від 6 тисяч. Ми маємо на увазі вхідні, що мають два листи сталі товщиною від півтора міліметра. Вони, як правило, пофарбовані нітроемаллю чи мають порошкове покриття, дорожчі ушляхетнені - ламінатом або панеллю МДФ. Тут ціни залежно від моделі коливаються від тринадцяти і до двадцяти... Досить можливо, що обходивши найближчі салони, ви знайдете ще більш низькі ціни на економ двері, оскільки магазини здешевлюють застарілі моделі або непопулярний колір. Оскільки при замовленні в магазині або просто на фабриці ви можете підняти питання про заміну МДФ - панелі, то цей варіант цілком допустимий.

 

Якщо, купивши в СПБ двері економ за ціною минулорічної колекції, ви можете заощадити, то на аксесуари шкодувати грошей не варто. Петлі і ручка належать до тих механізмів, які полегшують нам експлуатацію дверей, тому урізавши суму на аксесуари, ми автоматично додаємо собі проблем. Те ж саме слід сказати і про комплектуючі - лиштви, доборо і коробку. Не варто робити їх по-старому або купувати дешевше на ринку. Ймовірність точного збігу відтінків невелика. А в разі вибору шпонованих компонентів і взагалі ризиковою. Як правило, дешевше можна придбати комплектуючі, зроблені кустарним способом чи забраковані магазинами через порушення умов зберігання. Тобто дешева лиштва через місяць стане втрачати шпон або розшаровуватися, поріжок облізе або почне кришитися, фарба змінить колір під дією світла або вологи. Дуже може бути, що дешева коробка протримається довше, але хто знає, якими речовинами вона оброблена. Сучасна хімічна продукція може задовольняти зовнішніми показниками, але при цьому бути дуже шкідливою для здоров'я людини. І вірогідність, що «ліва» неперевірена продукція потрапить у ваш будинок і буде «фонити» чи «ароматизувати» повітря шкідливими випарами, досить велика.

 

Не варто випускати з уваги і суб'єктивний фактор: якою б привабливою не була ціна двері економ, якщо вона вам не сподобається зовні, ви її не купите. Краще оглянути всі можливі варіанти при найбільш широкому виборі, при хорошому освітленні. Так можна і консультанта послухати, і сертифікати перевірити, і порівняти відтінки нових дверей зі старою коробкою або кольором ламінату. Не вас вчити, що для цієї мети потрібен зразок кольору. Дуже навіть можливо, що саме в салоні продавець-консультант підбере вам якщо не таку ж, то цілком підходящу за кольором модель. Деякі господарі примудряються просто в процесі огляду в магазині підібрати не тільки колір, а й варіанти оздоблення дверей, яке сьогодні модно повторювати в малюнку меблів, шпалер, дзеркал. Звичайно, це скоріше робота для дизайнера, але хто може відмовити нам у можливості самостійно проявити тонкий смак.

Якщо вибір зроблено, і питання, скільки коштують двері економ-класу, вас більше не турбує, задумайтеся про надійне встановлення дверей, адже саме в цьому криється друга половина успіху.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті