КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Управління кліматом в системі " Розумний дім"

Останнім часом часто можна почути вираз «розумний дім», але що під ним мається на увазі, знають не всі. Насправді в цьому немає нічого надприродного. Це спеціальна інтелектуальна система, розрахована на автоматичне управління різними технічними пристроями в будинку. Дізнатися всі можливості розумного будинку можна в інтернеті, - інформації про це досить багато.

З такою системою легко можна здійснювати управління кліматом в приміщенні. Термоконтроль дозволяє регулювати рівень температури і зволоження повітря, а також вентиляцію в квартирі. Крім цього, в систему може бути інтегрована припливна і витяжна вентиляція, завдяки якій забезпечується чистота повітря, очищення його від різних бактерій і вірусів, а також неприємних запахів, наприклад, запаху сигарет. Тепер не потрібно бігати по кімнатах, то відключаючи, то знову включає опалювальні прилади, кондиціонер та інші пристрої.

У вашому домі завжди буде підтримуватися комфортна обстановка. Все управління відбувається автоматично за допомогою спеціальних датчиків, які подають інформацію на монітор. Налаштування здійснюються вручну, а автоматика сама вирішить, коли потрібно включити або відключити той чи інший пристрій. Наприклад, під час сну температура повітря знижується, а до ранку підвищується, щоб у будинку до цього моменту було тепло і затишно, у відсутність людей система і зовсім відключається. Таким чином, розумна автоматика запрограмована на економію електроенергії. При необхідності автоматично відкриються вікна, і буде здійснено провітрювання.

За допомогою інтелектуальної системи без участі людини здійснюється полив кімнатних рослин з урахуванням вологості грунту, підтримка комфортного клімату в акваріумі, вологості та освітлення в оранжереї.

Кліматконтроль у квартирі допоможе запобігти небезпечним ситуаціям, таким як пожежа чи затоплення. У разі небезпеки система відключить опалення або зупинить подачу води в теплу підлогу, а також дасть знати про це своїм господарям. При виникненні аварійної ситуації ви отримаєте сповіщення по sms по телефону. За допомогою телефону або Інтернету можливо здійснювати управління системою, навіть не перебуваючи вдома.

Управління кліматом в приміщенні можливо не тільки за допомогою системи інтелектуального будинку. Клімат-контроль існує і в звичайних спліт-системах, що підтримують встановлену температуру повітря. Деякі також оснащені функцією зволоження.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті