КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ




ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Світловідбиваючі матеріали та мікроклімат. Як зменшити ефект "теплового острову"

Останнім часом мікроклімат і теплове середовище в міській місцевості стають все гіршими в зв'язку з посиленням в густонаселених і густозабудованих районах такого явища як "тепловий острів". Зупинятися на поясненнях, що це за явище, і які причини його виникнення думається не варто, так як воно вже відоме досить тривалий час.

Звернемо увагу на дослідження у цій області і можливі контрзаходи, які можна зробити для попередження виникнення цього ефекту.
Одним із таких контрзаходів, як передбачається, може бути відбиття сонячного випромінювання шляхом покриття поверхонь будівель і вулиць матеріалами з високою здатністю відбивати сонячну радіацію. В даном випадку японські дослідники вивчали не просто відбиваючу здатність таких матеріалів, але і вплив відбитого випромінювання на навколишнє середовище і безпосередньо на людину, тобто зворотний процес даного контрзаходу.

Площа поверхонь із світлоповертаючих матеріалів з кожним роком все зростає, але тим не менше теплової комфорт міських вулиць погіршується. Дослідження показали, що важливу роль в цьому процесі відіграє напрямок відбивання сонячної радіації. Передбачається, що якщо напрямок відображення зробити контрольованим, скорегувати його в певному ракурсі, то можна значно зменшити ефект теплового острова. світловідбиваючі матеріали в архітектурі

Експерименти показали, що світловідбиваючі матеріали зменшують високу температуру поверхонь, на які направлено теплове випромінювання. Була реалізована мініатюрна модель цього процесу у термостатичній печі, де оцінювалася відбиваюча продуктивність декількох світлоповертаючих матеріалів. Був запропонований метод вимірювання спеці світлоальним повертаючим пристроєм, що містить волоконно-оптичні типи спектрометрів для випромінювань, видимих ??в інфрачервоному діапазоні, з можливістю вивчення властивостей відображення і їх кутова залежність для декількох типів листів світловідбиваючих матеріалів.

Технології, орієнтовані на людину сьогодні отримують все більше уваги. Для теплового середовища температура, що відчувається або тепловий комфорт є важливим фактором у вивченні поліпшення умов життя людини. Взагалі, відчуття температури або тепловий комфорт визначають шість домінуючих чинників: температура повітря, вологість, температура випромінювання, швидкість вітру, обмін речовин, і одяг. Проте, існуюче міське теплове середовище не може бути поліпшене повністю тільки шляхом зміни будь-якого одного чинника, необхідні великомасштабні і складні проекти міського планування. Проведені дослідження показали, що спрямоване відбивання може бути контрольованим на листовому матеріалі з нерівною формою поверхні. Даний ефект високої відбивної здатності деяких матеріалів в певному напрямку може бути використаний для поліпшення теплового комфорту людини і при загальному міському плануванні, для зменшення ефекту "теплового острова".

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті