КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Вишукані брендові каміни - не тільки тепло.

Значення виразу "сімейне вогнище" своїм корінням сягає дуже далеко, за часів первісної людини, коли багаття в печері, одному з першому його помешкань в буквальному сенсі було основою і базою тепла, затишку і комфорту, а також основним інструментом приготування їжі.

З розвитком цивілізації значення цього виразу стало набувати більш широкого і абстрактного змісту, а використання відкритого вогнища в житлових приміщеннях скоротилося до мінімуму. Вже в середні віки відкритий вогонь в помешканні став символом знатності, аристократизму і достатку. У той час дуже модним і престижним стало мати у себе в будинку камін - спеціально облаштоване місце для вогнища, що грав до того ж чималу роль і для обігріву даного приміщення.

Споглядання палаючого вогню завжди заворожує і утихомирює, а тепло від нього має особливу неповторну енергетику. Що може бути романтичніше вечері біля каміна, скільки творів мистецтва створено майстрами тихими вечорами біля відкритого домашнього вогнища!? Камін завжди був і буде символом тепла, затишку, романтики, душевного задоволення і благополуччя.
У наш час, незважаючи на великий прорив в технологіях утеплення і опалення наявність живого вогнища в будинку не втратило своєї актуальності, як не дивно, навпаки, каміни зараз переживають друге народження.
Мало того, під впливом моди з'явилося багато електричних приладів опалення, так званих псевдокамінов, що імітують камін і вогонь в ньому.

Сьогодні справжні каміни стали вже невід'ємною частиною інтер'єрів будинків людей із середнім і високим рівнем доходів. Сучасні технології у виробництві матеріалів сьогодні дозволяють створювати інтер'єри з камінами надзвичайної вишуканості і краси. Дизайнерські рішення часом вражають своєю неординарністю.
  Створення камінів та інтер'єрів з ними сьогодні стало справжнім мистецтвом. Як і в будь-якому мистецтві, у створенні камінів та інтер'єрів з ними є своя еліта,- автори і бренди, роботи яких особливо цінуються в середовищі відомих і багатих людей. Авторські та брендові каміни і інтер'єри дійсно вражають, і не дивлячись на чималу вартість, користуються великим попитом.

copywrighting 2011-2017наверх  Клуб шанувальників свіжого повітря Google+ twitter facebook Вконтакті