Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Запчастини до котлів Арістон

          

Ми знаємо, що кожна людина мріє, щоб у його будинку було тепло і затишно. Але, на жаль, бувають такі моменти, коли ваш друг і помічник, який підтримує тепло і дає вам гарячу воду у вашому будинку, несподівано зупиняється! Так, зараз мова йдеться про котел! А саме про торгову марку Арістон.

Сьогодні в Україні котли цієї марки завоювали одну з провідних позицій, адже сервіс з обслуговування займає перше місце порівняно з іншими конкуруючими фірмами, такими як Junkers, Beretta Hermann і т.д. Не секрет, що гарантія на котли Арістон становить три роки і якщо у вас трапиться поломка, то ви, звернувшись до сервісного центру, отримаєте кваліфіковану та безкоштовну допомогу. Саме тому ми й обираємо котли фірми Арістон.

Дуже хотілося б загострити вашу увагу на обслуговуванні цього апарату в міжсезоння, головною умовою якої є ревізія даного обладнання. Викликавши майстра з обслуговування котлів Арістон, ви продовжуєте термін експлуатації обладнання. Прийшовши до вас, майстер проведе такі процедури, як змазування ущільнювальних сальників, підкачування тиску в розширювальний бачок (це один з важливих моментів у ревізії), регулювання горіння полум'я, візуальний огляд і виявлення різних дефектів, що допоможе вам уникнути проблем взимку, продувку турбіни від пилу, а також видалення бруду і комах з датчиків.

Так, всі ми знаємо, що ламається будь-яка техніка, будь то автомобіль, холодильник, телевізор, чи котел. Якийсь час можна обійтися без автомобіля, телевізора, але якщо трапиться поломка в зимовий період, то тут кожна хвилина на рахунку, потрібно негайно звернутися до спеціалізованої фірми за допомогою в пошуку запчастин до котлів Арістон, а також за порадою, яку там зможуть вам дати по телефону.

На складі спеціалізованих магазинів величезний вибір деталей до котлів, в тому числі і торгової марки Арістон. Ви зможете замовити датчики температур, датчики перегріву, датчики тиску, датчики протоку ГВП (гарячого водопостачання), пресостати (реле тиску повітря), насоси, трансформатори розпалювання, пальники, газові клапана, турбіни (вентилятори), датчики Холла, сопло Вентурі, крани підживлення , дроти, плати управління, і багато іншого.
Також є переходи з природного газу на скраплений, трансформатори заземлення (пристрій дозволяє підключити котел до бензинової або дизельному генератору), зовнішній датчик температури, кімнатні термостати, стабілізатори напруги (перевірені на даній марці).

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті