КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Вбудовувані металеві панелі на радіатори опалення

          

Вже добрий десяток років великою популярністю користуються декоративні екрани на батареї. Купити в такі панелі на радіатори не складе вам особливих зусиль, так як безліч компаній надають і усіляко рекламують їх. Найбільш високим попитом користуються металеві декоративні екрани. Саме їх рекомендують багато фахівців з опалювальних систем, так як вони несуть ряд позитивних властивостей і кілька переваг порівняно з декоративними екранами виконаних з інших матеріалів (дерево, скло, пластик або МДФ- панелі). Всі металеві екрани поділяються на два види за способом монтажу: навісні і вбудовувані панелі. Зауважимо, що останній з них буде більш гармонійно виглядати у вашій кімнаті. Тому у цій статті мова піде про металеві декоративні екрани із вбудовуваним типом монтажу.

Вбудовувані панелі найбільш підходять для тих випадків, коли батареї повністю або частково втоплені в ніші або отворі. Такі декоративні екрани часто ставлять під підвіконня, які йдуть врівень зі стінкою і при цьому радіатори опалення повністю повинні перебувати під підвіконням. Виготовляють металеві вбудовувані панелі з таких матеріалів: нержавіючої сталі або з пофарбованої листової сталі. Обов'язковою умовою є те, що в металевому листі повинні бути перфораційні отвори, які забезпечать кращу конвекцію. Для монтажу вбудовуваного декоративного екрану на батареї, вам знадобляться саморізи або хороший силіконовий герметик. При цьому зауважимо, що такий тип монтажу частково закриє доступ до ваших батарей, тому слід добре перевірити свої батареї, вимити їх від бруду і пилу і повністю дотримуватися інструкції при монтажі.

Грати в вбудовуваних металевих панелях можуть бути виготовлені плоскої або опуклої форми. Опуклі вбудовувані панелі підійдуть навіть для тих випадків, коли батарея частково визирає з ніші. Замовити можна такий декоративний екран з опуклістю до 90 міліметрів. Також зауважимо, що залежно від стилю вашого інтер'єру, можна замовити накладний або врізний екран з різними типами перфорації.

Металеві вбудовувані декоративні екрани красиво приховають ваші батареї, які знаходяться в ніші і вони додадуть вашій кімнаті закінченого і приємного вигляду. При цьому служити і радувати вам око металеві екрани будуть багато років, так як вони дуже міцні і надійні, оскільки екран не втратить колір і не почне деформуватися після двох -трьох років експлуатації.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті