Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Транспортабельні котельні установки

          

Транспортабельна котельня установка ( ТМКУ) - це мобільний комплекс повної заводської готовності, використовуваний для опалення та гарячого водопостачання різних об'єктів житлового, соціального і виробничого призначення. Оснащена всім необхідним обладнанням, яке забезпечує безперебійну роботу всієї установки. До складу ТКУ входить: котлоагрегат і допоміжне обладнання, таке як, наприклад, тягодуттьові пристрої, трубопроводи пари і води з арматурою, фільтри, газо- і повітропроводи, контрольно-вимірювальні прилади, електрощит та електрообладнання, і інше.

Транспортабельні котельні установки компактні і прості в експлуатації, а оптимальні габарити дозволяють розміщувати їх практично в будь-якому вибраному місці. Перевозити їх з місця на місце можна як залізничним, так і автомобільним транспортом. Установка ТКУ відбувається в кілька етапів: підготовка майданчика, встановлення модулів, монтаж димової труби, трубопроводів і газоходів. Складаються котельні з блоку-модуля, який збирається і встановлюється на шасі причепа або напівпричепа із змонтованим у ньому основним і допоміжним обладнанням. Корпус установки, як правило, суцільнометалевий, утеплений і пожежобезпечний. Комплектація котельні може бути різною і залежить від таких параметрів, як: потужність, призначення, умови експлуатації та специфіка об'єкта теплопостачання. Працюють вони на різних джерелах палива: рідке паливо, природний і зріджений газ. Високий рівень автоматизації є надійною запорукою безперебійної роботи всього обладнання, що дозволяє котельні працювати без постійної присутності чергового оператора. Крім того, саме автоматика забезпечує роботу котельні по температурному графіку в залежності від погодних умов. У разі ж виникнення аварійних ситуацій відбувається автоматичне припинення подачі газу на об'єкт.

Основні переваги ТКУ полягають у наступному: простота транспортування і введення в експлуатацію, відсутність необхідності в будівництві окремої будівлі, невеликі габарити, безпеку в обслуговуванні і оснащеність сучасним високотехнологічним обладнанням. Таким чином, транспортабельні котельні установки на сьогоднішній день являють собою найбільш ефективний і зручний спосіб теплопостачання як житлових, так і виробничих приміщень різного призначення, а експлуатувати їх можна практично в будь-якому вибраному місці, так як монтаж установки не вимагає фундаменту, що в свою чергу дозволяє заощадити кошти на проведення проектних і будівельних робіт.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті