Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Тепловтрати і вікна.

          

Тепловтрати будівлі, як відомо, мають значний вплив на величину поточних витрат на його обслуговування, оскільки визначають кількість тепла на опалення будівлі. У середніх і особливо північних широтах, де температури, нижчі оптимальних переважають більшу частину року, витрати на опалення будівель складають абсолютну більшість з усіх витрат на їх експлуатацію.

            

Тепловтрати будівлі умовно можна розділити на дві основні групи, - тепловтрати через огороджувальні конструкції і тепловтрати на вентиляцію його приміщень.
            З усіх огороджувальних конструкцій вікна найбільшою мірою є джерелом тепловтрат, що належить до обох умовним груп.

            

По-перше, тепловтрати відбуваються внаслідок різниці температур всередині і зовні приміщення через поверхні рам і скла вікон.
По-друге, значна частина тепла витрачається на нагрівання повітря, що надходить зовні через нещільності в самих конструкціях вікон і через нещільності в їх примиканні до несучих конструкцій.

            

Сьогодні питання зменшення тепловтрат стоїть як ніколи гостро, адже ціна на енергоносії росте невблаганно з року в рік, постійно збільшуючи тим самим витрати на обслуговування будівель. Саме цей фактор стимулює в будівництві бурхливий розвиток нових технологій, матеріалів і конструкцій при виробництві вікон.

            

При ремонті, реконструкції будівель питання, «міняти чи не міняти» зараз зазвичай вже не стоїть, мова йде лише про те, які будуть нові вікна, - вікна ПВХ, дерев'яні, склопакети або звичайні.

            

Нині виробництво вікон налагоджено надзвичайно широко і повсюдно. Надзвичайно широкий і їх асортимент. Це стосується і матеріалу, і конструкції профілю для рами вікна, і самого склопакета (він може бути одно-і кілька-камерним, із спеціальним газовим наповнювачем чи покритий енергозберігаючою плівкою).

            

Вікна виготовляють і по-старому, з дерева, але з використанням сучасного обладнання, технології і матеріалів. Такі конструкції мають хороші характеристики по тепловому опору, екологічні і естетично привабливі.

            

Але все ж найбільше поширення отримали вікна з металопластикового профілю зі склопакетом. У таких виробів значно кращі показники по тепло-і шумоізоляції порівняно зі звичайними. Крім цього, вони не потребують додаткової сезонної обробки і довговічніші.

          

Сьогодні не проблемма знайти і купити дешеві пластикові вікна, не складе труднощів і замовити чудернацькі віконні конструкції з дерева зі склопакетом. Все залежить лиш від ваших фінансових можливостей і побажань.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті