Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Тенденції ринку опалювальних котлів в Україні

          

В останні роки обсяги продажів опалювальних котлів неухильно збільшуються, при цьому причин для зниження популярності даної продукції поки немає. Середні темпи зростання продажів опалювального обладнання складають біля 5% щорічно.

Згідно з даними досліджень, великою популярністю користуються котли від компаній Ariston, Viessmann, Baxi, Vaillant, Beretta, Junkers, Buderus, Saunier Duval, Roca, Frisquet. Наприклад, відомі німецькі компанії Bosch і Vaillant, а також Junkers займають близько 40% ринку настінних котлів в Європі.

Обсяг продажів опалювального обладнання в Україні носить нерівномірний характер, адже одні котли продаються краще, а інші - гірше. Так, серед українських користувачів продовжують користуватися популярністю котли з атмосферним пальником. Проте останнім часом спостерігається тенденція збільшення попиту на настінні газові котли. Цікаво, що затребуваність вітчизняних моделей, які відрізняються оптимальною вартістю, є дещо нижчою від аналогічних імпортних пристроїв. Фахівці стверджують, що головною причиною подібної тенденції є насамперед збільшення кількості газифікованих районів. Також варто відзначити, що в останні роки зросла кількість котеджного будівництва, що передбачає зростання жителів, що володіють достатніми коштами для будівництва. Отже, економія на опаленні у таких покупців буде явно нераціональною. Безумовно, не варто забувати, що власники міських квартир не мають у своєму розпорядженні великих площ, таким чином, покупка настінного котла є найбільш вигідним рішенням. Також доводиться враховувати розмір і вагу самого котла. Така категорія опалювального обладнання передбачає компактність і полегшеність конструкції. Український користувач давно оцінив приємний зовнішній вигляд подібних котлів, а також той факт, що даний пристрій не потребує окремого приміщення котельні.

Настінні котли затребувані не тільки в Україні, але і в Європі, де вони коштують значно дешевше, при цьому їх експлуатація набагато простішеа. Нагадаємо, що один настінний котел здатний обігріти площу в 200-300 кв.м, а також є додаткова можливість користуватися гарячою водою, що, природно, дуже приваблює споживачів.

Перспективи українського ринку опалювальних котлів

Маркетингове дослідження ринку показало, що в найближчі кілька років пропозиції опалювального обладнання в Україні будуть продовжувати збільшуватися на 7-9% щорічно. Збільшення попиту на подібну продукцію буде постійно стимулювати зростання пропозиції. Зараз великий внесок в пропозицію побутових опалювальних котлів на українському ринку вносить імпорт.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті