Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Радіатори опалення алюмінієві

          

Тепло і затишок в кожному будинку - першорядна необхідність для будь-якої людини. Для створення гармонії ми прагнемо до комфорту, краси та економії, намагаючись приділяти увагу кожній деталі. Однак коли справа стосується підбору радіаторів опалення, наші співвітчизники, не замислюючись, беруть перше-ліпше, аргументуючи це тим, що гарні і якісні товари для дому не можуть виглядати симпатично і оригінально. Думка ця помилкова, опалювальний прилад може і повинен виглядати красиво!

Чавунні батареї відмітаємо відразу. Вони вже не популярні і не настільки ефективні, недовговічні і дуже дорого коштують. А ось радіатори опалення алюмінієві, виглядають красивіше і простіше в експлуатації, вони не збирають пил, не вимагають додаткового пресування чи підфарбовування.

Інший варіант - масляні радіатори опалення алюмінієві, вони коштують трохи дорожче і набагато важчі, за рахунок масляного теплоносія. Прослужити такий пристрій може до 20 років.

Для цінителів комфорту підійдуть теплові конвектори. Вони не палять кисень і не сушать повітря. Купуючи такий апарат, ви отримаєте ідеальний мікроклімат в приміщенні.

Якщо ж потрібен допоміжний прилад опалення, коли потужності центральних батарей недостатньо, підійде тепловентилятор. Це пристрій, з нагрівальною спіраллю всередині і потужним пропелером зовні швиденько нагріє повітря до необхідної температури.

І наостанок декілька порад з експлуатації. Слідкуйте, щоб обігрівач був у вертикальному положенні, краще не накривайте прилад одягом, якщо в пристрої є термостат, то температура під нею підвищиться і спрацює система, вимикаючи прилад, кімната ж не встигне нагрітися. Не можна сушити на обігрівачах мокру білизну, проте є спеціальні обігрівачі з пристосуванням для сушіння. Більшість фірм-виробників не рекомендують ставити пристрій під електричною розеткою.

Звичайно, ви можете не витрачатися даремно і повністю довіритися комунальним службам. Але справляються вони зі своєю роботою рік від року все гірше, а зими стають все суворішими. І якщо в будинку є маленькі діти або хворі люди, та й самому не хочеться чекати милості від ЖКГ, навіть найпростіший масляний обігрівач може гарантувати приємне проведення часу довгими зимовими вечорами.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті