КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Радіатори, батареї і комфорт

Комфорт, як відомо, поняття, що включає в себе багато чинників. І температура у приміщенні - складова чи не найголовніша. Адже про який комфорт може йти мова, якщо, наприклад, взимку у вас в оселі холодно, а влітку - спека, як і на вулиці.

чавунний радіаторНу про літо поговоримо пізніше, зараз же торкнемося теми температури в приміщеннях з центральним опаленням. Мова в першу чергу піде про численні будівлі 60-х - 80-х років минулого сторіччя. Чавунно-батарейна спадщина радянської епохи величезна. І справа далеко не в якості радіаторів, які були встановлені в той час, - вона то якраз досить пристойна, особливо на той час.

Температура в приміщенні залежить не тільки від товщини і якості зовнішніх стін і від температури за вікном, хоча це теж дуже важливо. На її величину в першу чергу і впливає температура поверхні опалювальних приладів, встановлених у наших оселях, а висловлюючись більш грамотно, - температура теплоносія, що протікає по них.

Звичайно ж, по шляху, враховуючи сьогоднішній стан теплотрас, вода з котельні може значно «охолонути» до нас і наших проблем. Але це по-перше, на щастя, вже деякими темпами, але виправляється, а по-друге, навіть гаряченький теплоносій не завжди може досить прогріти поверхню наших приладів - батарей - радіаторів. А трапляється це тому, що з часом на внутрішніх поверхнях батарей відкладається величезна кількість накипу і шлаків, які перешкоджають теплопередачі тепла від теплоносія до зовнішньої поверхні радіатора. Крім цього, зменшений через накип внутрішній перетин підвідних труб пропускає зменшену кількість води через радіатор. Саме тому так часто, незважаючи на те, що по трубах з котельні тече чомусь аж окріп, наші батареї можуть бути ледь тепленькими.

З даної ситуації в принципі може бути два виходи, - або прочистити і промити систему вашого житла, або повністю замінити радіатори і труби.
Очищення справа недешева і не завжди технічно можлива, а враховуючи термін і ступінь «занедбаності» систем, часто неефективна.

Тому найнадійнішим рішенням даного питання може бути лише заміна радіаторів і труб на нові. Звертатися при цьому потрібно обов'язково до надійних перевірених компаній, де спочатку проведуть аналіз конкретного випадку, грамотно підберуть нові опалювальні прилади та фурнітуру, акуратно демонтують старі батареї і труби і якісно встановлять на їх місце нові.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті