КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Виробництво та встановлення блочно-модульних котелень

          

На сьогоднішній день наявність власної котельні часто грає не останню роль у розвитку успішного бізнесу. У зв'язку з цим власники компаній нерідко стикаються з проблемою вибору типу котельні, яка функціонуватиме на його підприємстві. Одним з найбільш поширених типів є блочно-модульні котельні.

Даний тип обладнання дає можливість вирішити завдання гарячого водопостачання, опалення як житлових приміщень, так і адміністративних та виробничих будівель. Сучасні блочно-модульні котельні виготовляються в спеціальних цехах заводу, які оснащені новітнім обладнанням, що дозволяє контролювати параметри відповідних комплектуючих вузлів, а також якість монтажу систем котельні.

Устаткування проходить належну перевірку і надалі отримує сертифікат якості. У цій ситуації важливе значення відводять експертизі промислової безпеки. Після того, як обладнання вироблено, перевірено, мова заходить про його доставку, яка здійснюється по блоках. Окремі блоки доставляються автомобільним транспортом чи залізницею до місця подальшого будівництва. Під час доставки блок-контейнери захищаються спеціальною металевою фальшстіною, що дозволяє уникнути крадіжки окремих елементів обладнання в процесі перевезення.

Безпосередньо на місці проведення монтажних робіт блоки з'єднуються за допомогою болтових з'єднань в одну цілу конструкцію, при цьому відпадає необхідність у будівництві капітальних будівель або довгобудів, що значно знижує витрати при встановленні устаткування.

Блочно-модульні котельні оснащені системою пожежної сигналізації зі спеціальним сигналізаційних пристроєм. Він має звукову та світлову систему оповіщення, яка виводиться на дистанційний пункт. Важливою перевагою установки є система автоматизованого пожежогасіння. Тепловий і димовий сповіщувач встановлений в самому приміщенні котельні.

Встановлення блочно-модульних котелень не вимагає розробки та подальшого затвердження окремого проекту, що значно полегшує завдання замовника і виробника. Крім того, при експлуатації обладнання стало можливим використання окремих незалежних схем опалення, що актуально для віддалених районів.

Кожна з блочно-модульних котелень має індивідуальну теплову схему, яка розробляється відповідно до побажань та вимог замовника.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті