Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Опалення приватного будинку своїми руками?

Різноманітність матеріалів в галузі будівництва на сьогоднішньому ринку вже нікого не дивує. Асортимент надзвичайно широкий, технології та сучасний інструмент дозволяють сьогодні будь-якій людині, яка хоч трохи володіє базовими навичками у будівництві зробити ремонт в приватному будинку самому. Те ж саме можна сказати і про монтаж таких важливих інженерних систем, як каналізація та вентиляція.

Звичайно ж, ці системи не є такими вже примітивними і простими, і потребують також певних знань, навичок і кваліфікації людей, що виконують їх монтаж. Але для невеликого приватного будинку, доклавши деяких зусиль і кмітливості, з проблемою каналізації та вентиляції при великому бажанні абияк можна впоратися і самому. Сьогодні на ці теми достатньо літератури, інформації в інтернеті. На худий кінець, можна просто звернутися за консультацією до фахівця.

А от чи можна виконати монтаж опалення приватного будинку своїми руками, - це питання особливе.

Без перебільшення можна сказати, що опалення, - найважливіша інженерна система будь-якої будівлі. Обладнання, матеріали та технології в галузі опалення сьогодні досягли дуже висого рівня і різноманітності. Ціни на енергоносії продовжують рости і це є додатковим стимулом їх розвитку.

Систему опалення можна розділити умовно на три основних складові.

Перша, і найголовніша частина опалення - теплогенеруючий пристрій, простіше кажучи, - котел. Котел - досить непростий пристрій за конструкцією, але найважливіше те, що він є обладнанням підвищеної небезпеки. Виходячи з цього можна зробити висновок, що монтаж котла, навіть маленької потужності, повинен здійснювати тільки фахівець. Варто також відзначити, що котел, як ніякий інший пристрій потребує "офіційного" запуску у роботу та регулярного сервісного обслуговування. Це ще два аргументи проти монтажу котла "своїми руками".

Другий елемент системи опалення - трубопроводи. Залежно від матеріалу трубопроводів для їх монтажу у вас повинні також бути спеціальні навички та інструмент, - зварка, трубогиби тощо. Якщо вони у вас є, непогано, але в разі прориву трубопроводу, що найчастіше трапляється в самий невідповідний момент і в самому невідповідному місці - нарікайте тільки на себе. Крім того, діаметри труб повинні бути правильно розраховані, а розводку їх потрібно проводити згідно розрахованої гідравлічної схеми.

Третя частина - опалювальні прилади, тобто батареї і радіатори. Тут на перший погляд все простіше. Але тільки на перший погляд. По-перше, необхідно правильно підібрати радіатори і розмістити їх, по-друге - підібрати адекватну їм арматуру і елементи управління.

Виходячи з усього перерахованого вище, братися самому за монтаж системи опалення в приватному будинку ми вам порадити не можемо. А висновки робіть самі.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті