Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Помилки при купівлі та встановленню котла на твердому паливі

          

твердопаливний котел

Вартість природного газу з кожним роком піднімається все вище і вище, і якихось позитивних змін у цьому плані не намічається. Навіть навпаки, багато експертів пророкують в найближчі роки подорожчання газу в кілька разів. Отже, вже зараз варто задуматися, потягнете Ви його використання в найближчому майбутньому? Швидше за все, ні, тому необхідно шукати альтернативні варіанти опалення своїх будинків.

Рішення покупки котла на твердому паливі вже свідчить про те, що Ви є людиною, яка думає про майбутнє. Але його покупка і установка вимагають деяких знань, володіючи якими, можна уникнути багатьох проблем. У даній статті ми докладно розглянемо, які помилки не слід здійснювати.

У деяких європейських країнах є свої закони, які забороняють протягом літа підігрівати воду газом. Пояснити це трохи важко, але таким чином уряд направляє громадян використовувати альтернативні джерела. Добре це, чи погано, вже не нам судити.

Найголовніша помилка, яку роблять люди при купівлі котла - це економія на його виробнику. У наш час на ринку систем опалення існують дуже багато китайських виробників, які просто не в змозі забезпечити Вас продуктом високої якості. Безсумнівно, їх продукція буде коштувати набагато дешевше, але Ви повинні ясно розуміти, що результат такого придбання буде вельми нерадісним. Якщо котел від такого псевдо-виробника пропрацює рік без поломок - це вже буде за щастя. Із зовнішнього боку вони не сильно відрізняються від котлів авторитетних виробників, але їх якість знаходиться на абсолютно різному рівні. Так що варто купувати якісні котли на твердому паливі, які мають хорошу ефективність і довговічність. Ми ж можемо порадити Вам такі бренди як Astmos, Viesmann, Viadrus, Ziehbart. Це компанії, які вже встигли заслужити дуже хороший авторитет на ринку систем опалення України. Пам'ятайте, придбання котла від невідомого постачальника є досить великим ризиком. У народі ще кажуть: "котел, як і дружина, вибирається тільки один раз на ціле життя".

Також досить важливим фактором є його якісна і правильна установка. Для цього необхідно найняти спеціальну бригаду монтажників, які не перший день займаються своєю справою.

Часто доводиться чути від авторитетних компаній, скільки разів вони проводили перепідключення неправильно встановлених котлів. Це дійсно дуже важливо, адже неякісне встановлення може призвести до зниження ККД котла і його поломки. До того ж, хороші майстри допоможуть Вам підключити обладнання з думками про його майбутнє удосконалення. Не варто звертатися до монтажників, які не виконали як мінімум 10 успішних підключень.

Загалом, головними помилками є економія на самому виробі і на його якісному монтажі. Сподіваємося, що після цієї статті Ви будете вибирати якісні котли і таку ж бригаду для їх монтажу. Адже результат буде таким, що котел не тільки окупить свою вартість, але ще й збереже Ваш майбутній бюджет.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті