Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Обслуговування газових котлів.

У сучасному світі важко щось спрогнозувати. Технології розвиваються шаленими темпами. Ще зовсім недавно повсюдно йшла мова про критичне виснаження таких енергоресурсів, як нафта і газ і, відповідно, про їх неминуче здорожчання. Досить великий проміжок часу так і було.

Революційні відкриття в технологіях видобутку основних на сьогодні природних ресурсів, зокрема, розвиток видобутку слацевих покладів цих копалин докорінно змінило ситуацію на ринку нафти і газу. Останні тенденції такі, що ціни на нафту та газ будуть і далі знижуватись.

При будь-яких розкладах сучасної глобальної економіки для звичайного обивателя газ завжди був і буде одним з найнадійніших і дешевих джерел опалення свого житла. Відповідно, теплогенеруючі агрегати, по-простому кажучи, котли на цьому виді палива залишаються найпопулярнішими на сьогодні. Технології в "газокотлобудуванні" також зробили не менший прорив, ніж інші галузі. Нині виробляється дуже велика кількість різновидів агрегатів, що працюють на газі, але ми тут зупинимося на такому питанні, як обслуговування газових котлів.

З огляду на те, що природний газ, чи то метан, пропан чи будь-який інший, є речовиною горючою та вибухонебезпечною при певних концентраціях, до обладнання, що працює на цьому виді палива і особливо до приміщень, де воно встановлюється, пред'являються вимоги підвищеної безпеки.
   Говорячи про приміщення, то тут багато нюансів, основним з яких є наявність природної вентиляції певної кратності.
   Для чого вона потрібна? Ну звичайно ж, для того, щоб внаслідок можливих витоків газу із з'єднань і устаткування газ міг вчасно покинути приміщення, не допустивши таким чином вибухонебезпечної концентрації у повітрі.
   Звичайно ж, витік газу з устаткування, - крайній випадок, не допустити який в першу чергу і покликане обслуговування газових котлів. Це основна, хоча і не єдина причина необхідності проводити періодичне сервісне обслуговування не тільки котлів, але і будь-якого іншого газового обладнання.

Другою важливою причиною проведення сервісного обслуговування котлів є недопущення перегріву теплоносія в його теплообмінниках, який також несе в собі потенційну небезпеку для життя і здоров'я людини.
В цьому аспекті не можна не згадати про необхідність періодичної очистки внутрішньої поверхні теплообмінника. Ця процедура є не тільки запорукою безпечної роботи котла, але і найважливішою з точки зору забезпечення його максимальної теплоефективності. Адже в процесі нагрівання на внутрішніх поверхнях теплообмінника, не залежно від якості теплоносія, завжди утворюється накип, що перешкоджає нормальній теплопередачі від спалюваного газу воді. Даний накип, крім цього, сприяє засміченню і поломці супутньої арматури котла.

Сучасні газові котли обладнані автоматикою, яка відповідає не тільки за безпеку їх роботи, а й за економічність витрати газу, що, не дивлячись ні на які глобальні тенденції також дуже важливо. Тому регулярне сервісне обслуговування котла також гарантуватиме і максимально ефективну та економну його роботу.

Ну і останній, не менш важливий момент, про який потрібно сказати, це те, що сервісне обслуговування нового газового обладнання є необхідною умовою гарантії, яку дає на нього кожен поважаючий себе виробник.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті