Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Монтаж котельні

          

Ті, хто будує власний приватний будинок, обов'язково повинні знати, що його важливою частиною буде котельня. Котельня стане серцем вашої опалювальної системи. Розташування цієї кімнати буде залежати від проекту опалювальної системи. Не варто намагатися побудувати систему самостійно. Справа в тому, що необхідно не тільки правильно розрахувати параметри, але і забезпечити безпеку будинку. Тому проектування котелень потрібно в обов'язковому порядку довірити фахівцям.

Проект, у свою чергу, залежить від ряду прийнятих вами рішень таких питань:

- вид котла:

- розташування котла (підвал, окрема прибудова);

- тип опалювального обладнання.

Коли ви приступаєте до вибору котла, то очі розбігаються від розмаїття пропозицій, одна краща іншої. Представлені на ринку котли відрізняються між собою декількома основними характеристиками. По виду палива - котли можуть бути твердопаливні, електричні, дизельні або газові; по виду теплоносія - парові і водогрійні. Також котли можуть бути настінними або підлоговими, чавунними або сталевими, апаратами низького або високого тиску.

Найбільш ефективним і економічним з усіх котлів визнаний підлоговий газовий котел і газові котельні вважаються найбільш прийнятним варіантом. Рівень ККД такого котла дуже високий, більше того, такі котли працюють безшумно, а також в умовах низького тиску газу. Ну а в тих випадках, коли газ, з якихось причин, не проведено до вашого будинку, з'являється необхідність вибирати між електричним і дизельним котлом.

При плануванні котельні вам доведеться дотримуватися правил ГОСТ та СНИП, які були розроблені для того щоб забезпечити вашу безпеку, а також ефективність експлуатації теплового обладнання.

Обов'язкові вимоги:

- обсяг котельні кімнати повинен становити не менше 15 м3;
- висота не менше 2,5 метрів;
- відсутність різких змін температур у котельні;
- безпека приміщення, з точки зору пожежної безпеки.

Деякі підготовчі роботи слід закінчити до початку монтування котла. По-перше, прокладка електропроводки, необхідної для живлення котла, по-друге - фарбування стін приміщення; ну і по-третє, підготовка підставки-подіуму для котла.

Коли всі монтажні роботи в котельні закінчені можна вводити її в експлуатацію, але не забувайте про регулярні профілактичні перевірки котельного обладнання.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті