Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Компанія Теплодар в Ростові - продовження руху до споживача

«Теплодар» - це Новосибірська компанія. Назва компанії говорить сама за себе - вона дарує людям тепло. Печі та каміни цієї фірми підкорюють споживачів добротністю, красою і довговічністю. Компанія неухильно рухається вперед, назустріч споживачеві і його потребам. Виробництво печей було запущено ще в 1997 році і продовжується до цих пір. На всіх етапах виробничого процесу співробітники компанії виявляють творчий підхід, дуже ретельно підходять до вибору постачальників і звичайно ж приділяють пильну увагу покупцям і їхнім потребам. Все це лежить в основі і в кінцевому підсумку визначає базові принципи роботи компанії, а саме:

- Знати, передбачати і задовольняти ринкові потреби.
- Забезпечувати найвищі стандарти продукції за якістю.
- Самостійно розробляти інноваційні технології і бути на крок попереду конкурентів.

На даний момент в асортименті заводу більше двадцяти базових моделей і трохи більше сотні модифікацій печей і камінів. Різноманітні по функціональності, оформленню та потужності, вироби компанії "Теплодар" завжди надійні, економні і довговічні. Оптимальне співвідношення ціни / якості продукції роблять її затребуваною на ринку Росії, а також у країнах колишнього СНД, таких як Білорусь, Казахстан і т.д.

Печі-каміни компанія «Теплодар» налагодила випуск у 2005 році. Вони традиційно відрізняються від продукції інших виробників найвищою якістю і звичайно ж відповідають всім необхідним стандартам.
Незмінною популярністю вже давно користуються дров'яні каміни, насамперед через можливість спостереження відкритого вогню. Якщо опалювальні каміни поєднують в собі витонченість живого полум'я плюс можливість опалення житлового приміщення, та ще з високим показником тепловіддачі, то вони просто приречені бути популярними і затребуваними.

Каміни від компанії «Теплодар» обладнані досить ефективною топкою напівзакритого типу і забезпечують рекордний для камінів ККД. Корпус топки виконаний з жаростійкої високолегованої сталі. Оригінальна конструкція топки забезпечує для корпусу необхідну твердість, а безшовна технологія виготовлення збільшує ресурс всього каміна в цілому.
Зовнішній корпус-конвектор безсумнівно підвищує теплотехнічні параметри, забезпечує пожежобезпечність і створює бездоганний елегантний вигляд. Система вбудованих дефлекторів, яка розташована в димозбірнику, значно підвищує ККД і знижує витрату дров. З 2007 року можна купити піч-камін, виконану у вигляді кутової модифікації стандартної моделі. Така кутова конструкція помітно заощадить місце при установці каміна в кут будь-якого опалювального приміщення.

За цей час компанії «Теплодар» продовжує бурхливо розвиватися і постійно оновлює технологічний парк обладнання на самому передовому рівні. Ростуть і розширюються власні потужності, так як потреба в продукції не знижується. Все це дає можливість працювати над вдосконаленням і дизайну і технічних показників створюваних виробів.

Зараз створена і розвивається ціла дилерська мережа «Теплодар» по багатьом містам Росії та зарубіжжя. Мережа постійно розширюється, охоплюючи все нові міста і регіони. На головному сайті представлена карта всіх торгових дилерів компанії «Теплодар». У мережі є магазини які торгують продукцією «Теплодар» за ціною заводу-виробника, що ще більше привертає покупців і має величезну перевагу в порівнянні з конкурентами. Наприклад, на локальному сайті «Теплодар» можна знайти всі торгуючі точки та інформацію для міста Ростов-на-Дону. Подібні сайти є і для інших міст Росії.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті