Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Кімнатні термостати і програматори для економного та комфортного опалення

          

В даний час тема енергозбереження досить популярна. Але, можливо, не всім відомо як просто і недорого заощадити на опаленні і кондиціонуванні свого житла. Мова піде про кімнатні термостати (терморегулятори) і програматори для побутових газових та електричних котлів, конвекторів, нагрівальних панелей, кондиціонерів та іншого кліматичного обладнання.

Кімнатні термостати призначені для управління системами опалення та кондиціонування, дозволяючи автоматично підтримувати задану температуру повітря в приміщенні. Всі нагрівальні котли обладнані вбудованими термостатами, але вони працюють по температурі теплоносія, яка лише непрямим чином пов'язана з температурою повітря в опалювальному приміщенні. Адже, зрештою, нам потрібна саме комфортна температура повітря в будинку. Виробники опалювального обладнання далеко не завжди комплектують свої продукти кімнатними терморегуляторами, а інсталятори, на жаль, не завжди пропонують замовникам встановити продукцію сторонніх виробників. Є кілька компаній, які спеціалізуються на виробництві цього обладнання, наприклад, польська Lars пропонує кімнатні термостати Auraton, які вже добре відомі на ринку країн СНД і не такі відомі на нашому ринку, але досить популярні в Західній Європі, випускає терморегулятори і програматори Salus. Дуже важливо те, що ці пристрої підходять для роботи, практично з будь-яким котлом будь-якого виробника. Економія енергії і комфорт досягаються за допомогою того, що терморегулятор, відстежуючи температуру повітря в будинку, управляє Вашим опалювальним устаткуванням, не даючи перегріти і надмірно охолодити приміщення. Вельми демократична ціна цих пристроїв (від 20 USD) дозволяє окупити витрати з придбання за кілька перших місяців використання, оскільки економія енергії може досягати 30%. За функціональністю терморегулятори діляться на 2 типи: на прості термостати і тижневі програматори. Перші дозволяють керувати тільки по температурі, а другі - призначати у різні проміжки часу різні рівні температур. За способом підключення вони діляться на дротові і бездротові. Перші для установки вимагають прокладки проводу від котла до місця, в якому буде розташований контролер (зазвичай, вітальня або спальня), а другі управляють котлом по радіоканалу і тому без проблем можуть бути встановлені в будинках, де вже зроблений ремонт.

Таким чином, встановивши подібний пристрій, Вам не тільки не потрібно буде без кінця бігати до котла, конвектора і т.д. для коригування температури, коли на вулиці похолоднішає чи потеплішає, а Ви ще й відчутно заощадите на витратах на опалення.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті