Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Електричне опалення приватного будинку

          

Газове опалення є сьогодні найпоширенішим способом вирішення питання обігріву індивідуального житла. На жаль, при всіх достоїнствах використання блакитного палива воно не позбавлене і недоліків. Запаси природного газу невблаганно виснажуються, а поки стабільно ростуть в ціні. Те ж саме можна сказати про деревину, вугілля і рідке паливо. Тому все більш популярними стають альтернативні варіанти обігріву будівель. Насамперед, це стосується опалювальних систем, що працюють на електриці.

В даний час електричне опалення будинку може бути організовано за допомогою котлів або конвекторів. Конвекторні системи поки активно розвиваються в напрямку економічного витрачання електричної енергії з високим ККД. Організація систем централізованого електричного обігріву з використанням котлів вже є закінченим рішенням, що добре зарекомендували себе.

Найбільшою популярністю користуються традиційні котли, що підігрівають теплоносій для подальшої циркуляції по трубопроводах та опалювальним радіаторах. Новинкою є електродні моделі, що використовують теплоносій всередині системи в якості нагрівального елемента. Нагрівання рідини здійснюється за рахунок тепла, що вивільняється в результаті контрольованих фізичних реакцій.

Безсумнівним достоїнством електричного опалення є високий ККД, що досягає практично 100%. Звичайно, говорити про дешевизну експлуатації такої системи в порівнянні з газовим опаленням було б перебільшенням. Тим не менш, вона відкриває широкі можливості для суттєвої економії. Сучасні моделі електричних котлів оснащуються регуляторами температури і таймерами. З їх допомогою можна задавати посилений режим роботи в нічний час, коли електроенергія дешевша.

Опалювальні системи, що працюють від електрики, добре підходять для заміських будинків, які не мають проблем з електропостачанням. Вони зручні в експлуатації, ефективні і працюють безшумно. При такому варіанті обігріву немає необхідності в облаштуванні спеціального приміщення для зберігання палива. Оскільки електрика не створює відходи горіння, відпадає необхідність в облаштуванні димаря.

Власники квартир можуть зацікавитися можливістю автономного опалення з використанням електрики. Таке опалювальне обладнання компактне, тому господарі можуть значно заощадити на вільному просторі. Важливим позитивним моментом є можливість самостійного контролю температури в квартирі.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті