Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Двері в хаті та тепловтрати. Яка користь від утеплення дверей.

Питання енергозбереження сьогодні у всіх на слуху. І справа не тільки в тому, що потрібно берегти матінку-природу, дбайливо ставитися до її надр, піклуватися про майбутні покоління. Це теж важливо. Питання енергозбереження стають відразу ближчими і зрозумілішими, коли мова йде про наші власні гаманці, вірніше, про їх вміст.

Незважаючи на глобальне падіння світових цін на нафту і газ, поява різних альтернативних джерел енергії, величина рахунків за комунальні послуги, оплата за той же газ для населення невблаганно зростають з року в рік. Цей факт неминуче змушує задуматися звичайного обивателя, яким чином можна скоротити розміри цих самих рахунків.

Як відомо, левову частку комунальних платежів становлять витрати на опалення. І перше, що спадає на думку, це питання, як можна зменшити суми нарахувань за опалення. Особливо це питання актуальне для мешканців приватних будинків, а також жителів багатоповерхівок, в яких встановлені лічильники тепла. Адже там реально є можливість зменшити особисті витрати, вживши певні заходи.

Витрати на опалення безпосередньо залежать від тепловтрат опалювального приміщення. Це факт незаперечний. Як зменшити тепловтрати в будівлі, питання сьогодні також у всіх на слуху. Про найбільш відомі заходи, такі як утеплення зовнішніх стін, підлог і стель, про заміну вікон на металопластикові, засклення лоджій та балконів сьогодні багато говорять і пишуть.

Ми зупинимося на питанні, про яке говорять трохи менше.
Значну частку тепловтрат в будівлі становлять втрати тепла через вікна та двері, а також через вентиляцію. З вікнами зрозуміло, ми їх замінюєм. Природна вентиляція із заміною вікон на пластикові також зводиться до мінімуму. Залишаються двері. При поганій герметизації та ізоляції дверей, особливо вхідних, тепловтрати досить значні, як за рахунок холодного повітря, що потрапляє всередину через них, так і за рахунок природної вентиляції, що виникає внаслідок цього.

Звичайно ж, двері бажано поміняти разом з вікнами. Але не завжди і не скрізь є можливість і кошти зробити це. Заміна дверей, особливо вхідних тягне за собою значні руйнування з подальшими витратами на ремонт, не кажучи вже про чималу вартість їх самих.

Існує непоганий спосіб вийти з положення, значно при цьому заощадивши. Цей спосіб - обшивка та утеплення вхідних дверей. Для утеплення дверей існує багато спеціальних ущільнювачів та герметиків. Обшивку можна здійснити різними матеріалами, від шкіряної чи тканинної оббивки до плити МДФ. Сьогодні асортимент обивочних матеріалів і МДФ також досить широкий, - на будь-який смак і колір. Інша справа, - вибрати фахівців з хорошою репутацією, бо від них буде залежати не тільки зовнішній вигляд входу у ваше житло, але й довговічність обшивки та якість ізоляції дверей, і отже, розміри ваших витрат на опалення.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті