Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Біметалеві радіатори опалення.

          

Сьогодні на ринку опалювальних приладів особливим попитом користуються біметалеві радіатори опалення. Вони являють собою конструкцію, зроблену з сталевих труб і алюмінієвих панелей. При цьому найчастіше сталевий сердечник покликаний зміцнювати вертикальні канали, хоча можна зустріти і конструкції, в яких із сталі зроблені і горизонтальні колектори. Як би то не було, саме використання двох металів і забезпечує їх підвищені експлуатаційні характеристики.

Особливості біметалевих радіаторів

Такі радіатори увібрали в себе всі переваги і сталевих, і алюмінієвих конструкцій. Сталь надає таким радіаторів міцність, довговічність, стійкість до корозії. Саме завдяки сталевій «начинці» вони не так чутливі до лужності теплоносія. Крім того, надійна сталь дозволяє їм витримувати більш високий робочий тиск в порівнянні з алюмінієвими конструкціями. Але і в алюмінію є свої переваги. Він володіє досить високою теплопровідністю, і в результаті біметалеві радіатори набагато швидше нагріваються і охолоджуються, а це дозволяє легше коригувати температуру. У середньому біметалеві конструкції характеризуються тепловіддачею в 1,5-2 рази вищою, ніж у сталевих радіаторів. При цьому алюміній володіє і іншими достоїнствами. Зокрема, йому легше можна надати різну форму, і виготовлені з нього конструкції не виглядають громіздкими.

Переваги та недоліки біметалевих радіаторів

З одного боку, переваги біметалевих конструкцій очевидні. За своїми експлуатаційними характеристиками вони значно перевершують чавунні і алюмінієві аналоги. З іншого боку, вони все-таки поступаються сталевим радіаторам. Зокрема, за зниженого об'єму циркулюючої в них води. Це призводить до того, що воду потрібно качати регулярно. При цьому, з урахуванням того, що січення труб в біметалевих радіаторах відносно невелике (12-15 мм), швидкість циркуляційної рідини повинна бути досить високою. В результаті деякі вузли системи стають вразливим місцем - наприклад, точки з'єднання фітингів, а також термостатичні головки. Але в той же час біметалеві радіатори - оптимальний варіант для систем, що характеризуються високим робочим тиском. А з урахуванням того, що вони нечутливі до якості води, це кращий вибір для опалення в багатоквартирних будинках. У заміських котеджах більш надійним варіантом будуть сталеві радіатори.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті