КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
Читати ще
русский

Металопластикові труби

В теперішній час все більш широке застосування в системах холодного, гарячого водопостачання та опалення отримують металопластикові труби.
Металопластикові труби являють собою композит з трьох шарів, з'єднаних між собою спеціальним клеєм. Центральний внутрішній шар - це алюмінієвий лист, «скручений» в трубу певного діаметру і сполучений для герметичності замком, внахлест або лазерним зварюванням. Від способу цього з'єднання і залежить якість труби, її вартість. В останні роки набули застосування металопластикові труби з мідним центральним шаром. Зовні і зсередини металева труба покрита зшитим поліетиленом. Таким чином, виходить конструкція, яка поєднує в собі всі переваги як металевої, так і полімерної труби і, в той же час позбавлена майже всіх їх недоліків.

Металопластикові труби мають хорошу гнучкість, застосування спеціальних обтискних фітингів і фіксаторів, відсутність зварювання робить монтаж систем з них надзвичайно зручним, простим, надійним і недорогим. Металопластикові труби у бухті За допомогою різних пристосувань і комплектуючих з металопластикових труб можна змонтувати систему будь-якої форми, конфігурації, обійти будь-яку перешкоду, витримати паралельність і забезпечити жорсткість.
Металопластикові труби мають опір теплопередачі набагато більший, ніж у металеві, тому відповідно, і втрати тепла через поверхню в системах гарячого водопостачання та опалення, і конденсат на поверхні труб в системах холодного водопостачання значно менші, ніж у стальних чи мідних труб.
При необхідності, системи водяного опалення, гарячогочи холодного водопостачання з металопластикових труб легко демонтуються і монтуються повторно.
Завдяки наявності зсередини полімерного покриття, яке мають металопластикові труби, шорсткість внутрішньої поверхні істотно знижується (приблизно в 100 разів порівнянно зі сталевими трубами) і це, в свою чергу, призводить до зниження шуму, гідравлічного опору з усіма витікаючими звідси наслідками, підвищення стійкості до гідравлічних і теплових (до +110оС) ударів, до відсутності на внутрішній поверхні відкладень.
Металопластикові труби зсередини і зовні мікробіологічно нейтральні, фактично не піддаються корозії, стійкі до різних хімічних впливів, що дозволяє експлуатувати їх з рідинами різної якості і температури, включаючи антифризи. Якщо порівнювати металопластикові труби з полімерними, то у них є ще одна суттєва перевага - відсутність дифузії кисню при експлуатації.

Як вже говорилося, металопластикові труби мають дуже широкий діапазон застосування. Використовувать металопластикові труби в холодному водопостачанні під тиском до 10 атмосфер, в гарячому водопостачанні з температурою до +70оС і опаленні - до +95оС під тиском до 6 атмосфер. Термін служби металопластикові труби у вищевказаних умовах мають не менше 50 років, що, незважаючи на високу вартість робить їх досить привабливими для споживача.

В даний час на ринку металопластикові труби представлені досить широко, - від продукції відомих європейських виробників, до більш дешевих виробів китайських компаній. Вибір слід довірити фахівцям, що мають багаторічний досвід монтажу та експлуатації.

Поставляються металопластикові труби бухтами різної довжини. Більшість виробників пропонують зовнішні діаметри металопластикових труб: 16, 20, 26, 32, 40 та фіттінги, які мають відповідні їм діаметри.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті