Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Знайомтеся - ваш новий домашній робот!

домашний робот Роботи в звичайному житті - ще 10 років тому таке могли придумати тільки сценаристи фантастичних фільмів. Тоді й повірити було складно, що скоро «розумні» машини займуть в наших будинках своє місце і візьмуть на себе більшу частину прибирання будинку. Тепер механічні помічники вже не дивина, а доступна побутова техніка. Придбати її - значить інвестувати в себе, тому як одноразовий платіж у розмірі 10-20 тисяч рублів надовго позбавить вас від домашніх турбот про чистоту. Отже, познайомимося ближче.

Влаштування робота - пилососа

Для початку варто врахувати, чим автоматичний прибиральник відрізняється за своїми робочими якостями і вимогами від звичайного ручного пилососа. Його робочі години залежать від потужності і ємності акумулятора. За чистоту і порядок відповідає не звичний нам вакуумний всмоктувач, а кілька основних щіток. Якщо коротко - прибирання приміщення проводиться саме завдяки безпосередньому впливу щіток на ділянку, що прибирається, а вакуумному всмоктувачу залишається тільки перенести все зібране сміття в спеціальний сміттєзбірник. Головна перевага такого спрямованого прибирання полягає в більш ефективному видаленні з поверхні прилипшого пилу чи волосся, що вкрай важливо для щасливих власників килимових покриттів. Часто цікавляться господарі домашніх вихованців, чи зможе автопомічник добре видалити з килимів шерсть, тому як звичайний пилосос в цьому питанні «халтурить». Так от - робот-пилосос чудово впорається з цим завданням, тому що щетина ретельно підіймає і видаляє волосся з будь-яких поверхонь. Одна з найпопулярніших моделей роботів пилососів сьогодні - пилосос «Айробот Румба». Познайомимося з ним ближче.

Влаштування «Айробота Румба»

Основні щітки прибирають пилові частинки, шерсть, волосся і більш велике сміття, а в сміттєву корзину відправляється все це завдяки потужному всмоктувачу. Повітря проходить додаткову стадію очищення завдяки багаторазовій перегонці через фільтр. Також деякі різновиди цієї моделі мають бічні щітки, що забезпечують прибирання вздовж плінтусів, стін і по кутах.

«Айробот» набагато «розумніший» і функціональніший звичайного пилососа. Робот може підтримувати чистоту вашого будинку абсолютно без участі людини. Це серйозно полегшує життя господарів, звільняючи їм дорогоцінний час для себе. Модель може бути оснащена таймером з внутрішнім розкладом, так що вашою єдиною турботою буде очистити заповнений сміттєзбірник. А якщо і це у ваші плани не входить, тоді краще звернути увагу на моделі з саморозвантажувальною базою. Сам прибирає, заряджається і спустошує сміттєвий кошик - мрія, а не помічник!

Другою важливою перевагою робота-пилососа цієї фірми - обладнання моделей спеціальними HEPA-фільтрами, які не тільки вловлюють найдрібніший пил, але і видаляють з повітря різні бактерії, роблячи повітря чистим і свіжим. Деякі моделі йдуть з вбудованою УФ-лампою, що буквально дезінфікує приміщення. Особливо важливо це для молодих батьків або людей, схильних до алергії.

Ну і по-третє, невелика потужність машини дає можливість добре економити на електроенергії.

Недолік техніки лише один - він все ж не зможе прибрати деякі місця в будинку, куди просто не зможе дістатися. Якщо в будинку низькі меблі або вкрай вузькі кути, то господарям доведеться там проводити прибирання самостійно. Проте цих місць дуже мало, тому роботи здобули величезну популярність у всьому світі. З кожним роком кількість продажів росте.

Як підібрати підходящу модель автоматичного помічника

За останні роки кількість різних роботів дуже зросла, вони відрізняються за функціональними характеристиками і ціною. Однак при виборі потрібно враховувати кілька важливих критеріїв.
Найважливіший - площа квартири або офісу. Роботи-пилососи розраховані на певний метраж, який виробники, як правило, вказують в інструкціях. Найчастіше вона дорівнює кількості хвилин роботи машини. Крім того, для великих приміщень (понад 100 кв.м.) потрібно брати моделі, оснащені навігацією.

Також важливий об'єм сміттєзбірника. Чим менше контейнер, тим частіше його доведеться чистити. Якщо вдома є тварини, то кількість вимушеної зупинки прибирання збільшиться в рази.

Власникам антикваріату та дорогих меблів потрібно купувати моделі з функцією м'якого торкання, це допоможе уникнути псування дорогих предметів.

І на закінчення варто тверезо оцінити свої можливості, оскільки моделі значно різняться в ціні - від 1 до 8 тисяч.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті