КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
Теплі сучасні електричні підлоги....
Облаштування свердловини на воду
Вибираємо соковижималку
Світлодіодні люстри
Ефективні способи зниження витрат....
Гаряче водопостачання та водонагрівач
Сонячні батареї - екологічна мініелектростанція
Бензин чи дизель? Вибираємо генератор для заміського будинку
Процес і терміни виготовлення сходів на замовлення
Вентиляція і безпека
Тепловий насос повітря - вода
Новий винахід - світлодіодний неон
Обслуговування систем вентиляції
Кондиціонер в цех
Міняєм в домі вікна, двері
Затишок в домі - це меблі
Стильне оформлення маленької ванної кімнати
Теплі електричні підлоги....
Кондиціонери. Користь чи шкода?....
Охолодження комерційних приміщень....
Огляд кондиционерів....
Матова тепла підлога....
Холодильне обладнання....
Каміни....
LED-революція....
Людина та нерухомість....
Прохолода на згадку....
русский

Водопостачання заміського будинку.

Заміський будинок прекрасний у всіх аспектах, але щоб проживання в ньому було особливо комфортним, потрібно створити всі умови. В-першу чергу, це стосується водопостачання, яке необхідне для особистої гігієни, для приготування їжі та поливу городу. Центральний водопровід за межами міста є не завжди. У зв'язку з цим монтаж системи водопостачання заміського будинку необхідно здійснювати з урахуванням облаштування свердловини на ділянці.

Для початку необхідно визначитися з її місцем розташування, з урахуванням того, щоб сюди могла під'їхати техніка для бурильних робіт. При цьому чим ближче вона буде до будинку, тим менше вам буде потрібно труб, що дозволить трохи заощадити витрати на матеріалі. Наступним етапом йде отримання дозволу на буріння свердловин на воду. Для цього необхідно звернутися в спеціалізовану компанію, яка розробить проект всієї конструкції. Він складається з урахуванням виду свердловини, тому попередньо варто узгодити якою вона буде, артезіанської чи піщаною. Після того як вся документація готова, вона подається на затвердження.

При схваленні проекту спеціальними органами видається ліцензія на свердловину. Її наявність свідчить про те, що ви маєте повне право добувати воду з надр землі і розпоряджатися нею на свій розсуд. Крім того, отримавши ліцензію, можна бути повністю впевненим у якісній та правильній розробці всієї конструкції свердловини, адже якщо є неточності, проект не буде прийнятий.

Далі необхідно вибрати відповідального підрядника, який зможе виконати якісно роботи, з точністю дотримуючись параметрів зазначених у документації. Перед бурінням свердловини проводиться оцінка запасів підземних вод, що дозволить більш точно дізнатися про доцільність подібної споруди в даному місці. Переконавшись у тому, що саме тут є хороші запаси чистої води, приступають до будівельних робіт. Бригада з допомогою спеціальної техніки проводить буріння надр на необхідну глибину і здійснює установку всієї конструкції. Коли свердловина буде повністю готова до експлуатації, залишається прокласти водопровід до будинку. Для цих цілей краще всього використовувати нержавіючі труби.

Але на цьому процес водопостачання не закінчується, адже потрібно ще здійснити розводку по будинку, підключивши кожне джерело до водопроводу з свердловини. Проробивши і цю роботу, можна користуватися найчистішої водою в необмеженій кількості, і у вас ніколи не буде перебоїв з подачею, і це є безперечною перевагою свердловини.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті