Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Ванна в мініатюрній квартирі.

Велика і простора ванна була і залишається найкращою частиною квартири кожної дівчини. Однак, найчастіше трапляється так, що ми можемо задовольнятися лише кількома квадратними метрами, де неможливо розвернутися. А ми так мріємо помістити сюди всі свої баночки з косметикою, щоб подовгу засиджуватися перед дзеркалом, при цьому, маючи все під рукою. Однак, навіть з такого становища, коли, здавалося б, нічого не можна зробити, можна знайти вихід. Існують різні рішення за допомогою перепланування, коли можна домогтися розширення простору у ванній. Для цього варто ознайомитися з послугами сантехніка, прайсом, а також вирішити, скільки ви готові витратити на перепланування.

Отже, якщо ви все-таки визначилися з типом інтер'єру, а також намітили попередній дизайн, можна починати будівельні роботи та проводити різні заходи з розширення простору. На ринку можна знайти прекрасні інсталяційні системи, які монтуються в стіні, звільняючи простір від захаращення трубами та іншими непотрібними для дизайну речами. Як правило, за допомогою таких систем з'являється прекрасна можливість поставити унітаз, раковину, також ванну в незвичайних місцях. Найчастіше в невеликих приміщеннях сантехніку намагаються розташувати в самому кутку. Це дозволяє посеред кімнати звільнити простір і зробити кімнату вільнішою.

Якщо ви походите по салонах сантехніки, а також зверніть увагу на продукцію і в магазинах, сьогодні є безліч варіантів унітазів, а також раковин, які є за розмірами трохи менші, ніж стандартні сантехнічні товари. Це не дасть захарастила простір сантехнікою. При цьому, ви зможете встановити у вашій ванній кімнаті все, що ви захочете. Навіть пральна машина прекрасно стане на своє місце.

Якщо для встановлення складних механізмів необхідний виклик сантехніка додому, то для оздоблювальних робіт вам знадобиться допомога якісного майстра, а також людини, яка зможе підказати вам колірні рішення. Як правило, в більшості квартир для оздоблення ванної використовується плитка. Але можна зробити і більш сміливі рішення. Так, деякі вважають за краще пофарбувати стіни фарбою. Однак, і в тому, і в іншому варіанті варто пам'ятати, що колір повинен бути світлим. Темні відтінки зменшують простір. Над ванною, наприклад, можна намалювати фальшиве вікно або встановити справжні рами з вітражами за склом. Це збільшить простір, а також наповнить кімнату світлому і життям.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті