Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Ультразвуковий відлякувач - найкращий спосіб позбутися від гризунів і шкідників

Протягом усього періоду свого існування люди завжди стикалися з однією проблемою - наявність гризунів. На сьогоднішній момент людство вже далеко зробило крок вперед, але дрібні шкідники ні на крок не відступають. Ні для кого не секрет, що практично в кожному будинку, складі, підсобному господарстві або продуктовому сховище обов'язково присутні миші або, ще гірше, щури. На щастя, зараз існує спеціальний ультразвуковий відлякувач гризунів. Даний прилад випромінює звукові хвилі з частотою, більшою 20КГц, яка перевищує встановлений для людини максимум. Діапазон чутності у гризунів набагато вищий, саме на цьому і грунтується принцип дії відлякувача. Більше того, такий звук за своїми фізичними властивостями, більше нагадує світло. Тому прилад абсолютно безпечний для людини.

Однією ультразвуковий відлякувач з головних переваг цього ультразвукового пристрою є те, що при роботі використовується так звана, плаваюча частота. Тобто, частота ультразвукових коливань постійно змінюється, що повністю відсікає можливість звикання з боку шкідників. Слід зазначити, що відлякувачі тварин не знищують мишей чи пацюків, а просто виганяють їх геть від вашого будинку або всієї прилеглої до нього території. Прилад налаштований на випромінювання хвиль певного діапазону, який діє на гризунів як сигнал про небезпеку і відразу викликає у них відчуття тривоги і страху. Саме звідси і назва "відлякувач". У результаті такого впливу всі миші чи щури вже протягом двох тижнів назавжди залишать приміщення, в якому встановлений прилад.

Такі прилади, як Торнадо 300, можна встановлювати на відкритій місцевості (двір, поле, город і т.п.). Потрібно тільки враховувати деякі, дуже важливі фактори.

Ефективність приладу поза приміщенням трохи знижується, тому що у полі менше об'єктів, від яких звук може відбиватися. Спеціально для таких цілей існують випромінювачі з підвищеною потужністю. Також, поза приміщенням прилад може зазнавати дії вологості або перепаду температур. Крім гризунів, ультразвукові відлякувачі діють на комах (комарі, мухи), кротів і бродячих собак. Для підземних шкідників застосовуються пристрої певної категорії. Для відлякування таких істот акустичний діапазон повинен становити від 350 до 400 Гц. Такі прилади відрізняються від інших тим, що вони закопуються в землю, після чого, вони повинні бути утрамбовані.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті