Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Труби та фітинги з поліетилену низького тиску.

Поліетилен низького тиску (ПНТ) - сучасний матеріал, що виготовляється шляхом полімеризації сировини, - гранул поліетилену при 120 - 150oС, тиску нижче 0,1 - 2 МПа в присутності каталізатора.

Даний матеріал володіє великою довговічністю, високою міцністю і хімічною стійкістю до найрізноманітніших речовин і агресивних середовищ, відмінними електроізоляційними характеристиками. ПНТ екологічно безпечний, володіє відносно невеликим подовженням при розривах, широким діапазоном температури експлуатації (від -100 до +150oС)

В останні 50 років завдяки своїм відмінним якостям ПНТ отримав найширше застосування в найрізноманітніших галузях, зокрема, у виробництві водопровідних і газопровідних труб і фітингів для них.

Труба водогазопровідна з ПНТ, на відміну від сталевої, не піддається корозії, отже, набагато довговічніша, її немає необхідності ізолювати при прокладці під землею, внутрішня поверхня з часом не засмічується продуктами корозії, а навпаки, стає більш гладкою, а діаметр - збільшується. При однакових діаметрах сталевої і поліетиленової труби у останньої пропускна спроможність на 20-30 % більше через меншу шорсткість внутрішньої поверхні.

Поліетиленова труба здатна деформуватися без втрати властивостей до 7%, тому вона менш чутлива до розморожування і розтягування. Приміром, саме через дану властивість цього матеріалу у сейсмічно нестійкій Японії, в цілях безпеки всі сталеві труби були замінені на труби з ПНТ.

Гарантійний термін труб і фітингів з поліетилену низького тиску - не менше 50 -ти років, тоді як для сталевих він становить 20 років. Останні дослідження вчених показують, що вироби з ПНТ здатні зберігати свої властивості до 500 років. Єдине, що негативно впливає на довговічність цього матеріалу - сонячне світло.

Труби та фітинги ПНТ втричі легші сталевих, це значно спрощує і здешевлює їх транспортування і монтаж. Поліетиленові труби великих діаметрів завдяки невеликій вазі можуть поставлятися значно довшими, ніж сталеві, а невеликі діаметри - у бухтах. Це значно зменшує кількість зварних з'єднань при монтажі, і відповідно - зменшується час монтажу. Ще одна перевага - стикове зварювання труб між собою і з фітингами не вимагає додаткових витратних матеріалів.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті