Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Автономне водопостачання котеджу. Буріння свердловин.

Все більше мешканців «кам'яних джунглів» мріють кардинально змінити звичне середовище перебування, переїхавши із задушливого і запорошеного мегаполісу в передмістя. З одного боку, люди щиро хочуть поселитися в зоні екологічного благополуччя. З іншого боку, ніхто не горить бажанням переїхати з комфортабельної міської квартири в похилу хатинку зі зручностями у дворі. Заміська нерухомість незмінно асоціюється з сучасним, просторим котеджем, розташовуватися в якому можна з належним комфортом, мешканці якого мають доступ до благ сучасної цивілізації.

Основна частина складнощів при облаштуванні особняка пов'язана з прокладкою водопроводу. Якщо провести централізовану магістраль неможливо або дуже дорого, ставка робиться на автономне водопостачання заміського будинку зі свердловини. При подібному підході «малою кров'ю» вдається вирішити питання будь-якого ступеня складності. Силами залучених виконавців буріння свердловин на воду здійснюється із застосуванням спеціальних установок. Попередньо проводиться обстеження району, оцінюється стан водоносного пласта. Навіщо вкладати величезні кошти в підведення магістральної води, коли брати її можливо безпосередньо в «коморах природи»? Скваженне водопостачання в змозі задовольнити побутові і поливальні потреби як цілого котеджного селища (для цього роблять буріння артезіанської свердловини з дебетом більше 10 кубометрів на годину), так і окремо взятого будинку (мова ведеться про вироблення круглого перетину «на пісок»).

Складовими елементами комплексу робіт є обсадка свердловини, встановлення насосного обладнання, за допомогою якого «найважливіший на землі мінерал» доставляється на поверхню. Діюча в відношенні свердловини на воду вартість залежить від цілого ряду чинників - до уваги беруть мінералогічний склад грунту, глибину залягання водоносного пласта і т.д. Завершальний етап заходів - прокладка магістралей (зовнішніх та внутрішньобудинкових). У переважній більшості випадків використовуються пластикові труби, що відрізняються легкістю, міцністю, тривалим нормативним ресурсом. Принципово важливо, що корисних користувальницьких характеристик вони не втрачають в результаті постійного контакту з водою, яка є середовищем агресивним - антикорозійна стійкість матеріалу виготовлення комунікацій надзвичайно висока.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті