Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Типи змішувачів для душу. Зробіть вірний вибір сантехніки.

Сьогодні у кожній без винятку міській квартирі є ванна кімната. А в ній, крім самої чавунної, сталевої чи акрилової ванни, неодмінно передбачений ще і «дощик». Цим словом прийнято називати лійку, що обов'язково входить в комплект змішувача для душу. Між іншим, вибирати цю сантехніку куди складніше, ніж може здатися на перший погляд.

Скільки важелів?

Перед тим як вибрати змішувач для душу, кожна людина повинна чітко усвідомити, що класичні двохвентильні моделі сьогодні практично вийшли з моди. Ще півтора десятка років вони були визнані непрактичними, адже для того щоб відрегулювати за їх допомогою співвідношення холодної та гарячої води, вентилі доводиться постійно крутити. У одноричажних моделях встановити оптимальну температуру струменя можна всього за пару секунд. Саме тому провідні світові виробники сантехніки і стали масово відмовлятися від двохвентильних моделей. Замість них вони пропонують своїм покупцям:

  1. Одноважелі моделі різноманітного дизайну;
  2. Сенсорні змішувачі, що випускаються взагалі без важелів;
  3. Свого роду гібридні моделі, що поєднують в собі особливості сенсорних і одноричажних виробів.

Так що якщо у продажу ви і побачите двухвентильний змішувач, не поспішайте його купувати. Краще попросіть продавця показати вам всі наявні одноважелі вироби.

Латунь чи сталь?

Також при виборі сантехніки для душа неминуче постає питання з матеріалом моделі. Ще років 20 тому більшість виробників воліло випускати сталеві агрегати. Але на стали дуже швидко осідає міститься у воді вапно. Щоб її видалити, доводиться використовувати спеціальні засоби для чищення. Також сталь досить швидко темніє, з часом неминуче починає піддаватися корозії. З цих причин виробники поступово від неї відмовляються і пропонують своїм покупцям вироби з латуні. Латунні змішувачі:

  1. Набагато легше відчищати від вапна;
  2. Протягом багатьох років не втрачають свій природний блиск;
  3. Служать набагато довше сталевих - від 8 років і більше.

Так що в протистоянні сталі і латуні переможцем таки виявляється останній метал.

Популярні бренди

Також пару слів необхідно сказати про популярні бренди сантехніки для душу. За загальним визнанням багатьох покупців, найбільш якісну сантехніку виробляють німецькі та словенські компанії. Вона набагато надійніше китайської та російської, служить як мінімум в 3-4 рази довше. Так що краще купувати саме її.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті