Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
Читати ще
русский

Найнезвичайніші функції душових кабін

Ви вважали складним і хитрим обладнанням якісь сучасні опалювальні котли, мовляв, їх безліч моделей, одна іншої хитріша, і навряд чи щось з області сантехніки - опалення - вентиляції може їх перевершити за багатофункціональністю?

Ну так от, ви були не зовсім праві. Почитайте про функції та фішки, які можуть бути у сучасних душових кабін, і ви побачите: ось яка техніка для ванної по-справжньому складна!

Радіо/телефон/музичний центр

Нудно приймати душ в тиші? Розважте себе вбудованим радіо! А якщо репертуар сучасного радіо вам не до смаку, підключіть до кабіни музичний центр і насолоджуйтеся улюбленою музикою через відмінні вбудовані колонки. Ще одна непогана ідея - побалакати з ким-небудь по телефону, яким оснащена душова кабіна.

Сучасні моделі верхнього цінового діапазону добре продумані, так що шум води не завадить вам ні слухати музику, ні чути співрозмовника, ні бути почутим ним.

Голосове управління

Кабіна слухається вас з одного слова!

Гідромасаж

Так-так, він можливий не тільки у ванній-джакузі. У дорогих вертикальних кабінках з численними форсунками теж можна як слід розслабитися під ніжними дотиками потужних струменів води.

Лімфодренажний масаж

Просунута душова кабіна здатна захистити від варикозу. Для цього необхідно, щоб вона була оснащена функцією лімфодренажного масажу.

Різноманітні режими підсвічування

«Візуали» оцінять можливість насолоджуватися не лише теплом води, хитрим режимом душа і гідромасажем, але і красою 18 різних режимів підсвічування! Знову ж, можлива хромотерапия.

Незапотіваюче дзеркало

Ще один подарунок для «візуалів». Втім, можливістю без перешкод поголитися в душі можуть скористатися і «аудіали», і «кіноестети».

Електронне управління

Регулювати температуру і натиск води з мікроскопічною точністю, натискаючи на кнопки? Легко! Це вже точно зручніше, ніж крутити вентилі.

Озон

Запах в душовій кабіні буде, як після грози! І все, що для цього потрібно - вибрати модель з функцією озонування.

До речі, озон ще й має дезинфікуючу дію, а також позбавляє від неприємних запахів у ванній.

Напевно, немає необхідності уточнювати, що перерахованими функціями володіють найбільш досконалі душові кабіни, що належать до верхньої цінової категорії. Втім, і багато бюджетних варіантів здатні здивувати вражаючими технічними рішеннями!

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті