Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Первинне налаштування домашніх колонок

Колонки можуть мати найрізноманітнішу конструкцію, розмір і служити різним цілям. З одними добре грати в комп'ютерні ігри, з іншими прослуховувати музику, а з третіми - дивитись кіно. Але сьогодні у продажу доступні цілі акустичні системи, з якими можна створити повноцінний домашній кінотеатр. Від усіх цих факторів залежить вибір колонок. Що цікаво, основні налаштування колонок не змінюються залежно від їх рівня і якості. Тому якщо вирішите купити колонки Monster Beats, то для їх налаштування можете керуватися нашими рекомендаціями.

Перш ніж купувати колонки, обміркуйте їх призначення, визначитеся з оптимальним розміром і кількістю компонентів системи. Тут слід дотримуватися дуже простого правила: чим менше кімната, тим менші колонки зможуть забезпечити в ній хороший звук і тим менша їх кількість для цього буде потрібна. Відповідно, для невеликого приміщення цілком можна обмежитися п'ятьма колонками з різними динаміками.

Перед тим як підключати колонки, перевірте, чи є в комплекті програмне забезпечення на диску і якщо є, то встановіть його. Потім підключіть колонки до відповідного роз'єму комп'ютера, музичного центру чи телевізора. Підключайте всі штекери тільки у відповідні їм гнізда.

Коли закінчите підключати колонки і комп'ютер їх розпізнає, почніть їх налаштовувати. На цій стадії налаштування зводиться до правильного вибору параметрів частот на комп'ютері. Далі потрібно правильно розставити колонки в приміщенні. Для цього доведеться піти шляхом проб і помилок, так як оптимальне розташування колонок у кожному приміщенні індивідуальне. Вам доведеться не один раз змінити параметри колонок і пересунути їх на нове місце. Але в кінцевому рахунку тільки так можна домогтися кращої якості звуку.

Будь-яка продукція Apple і сучасні комп'ютери мають програмний еквалайзер. Але в колонках еквалайзер може бути навіть апаратним. З його допомогою необхідно відкоригувати частотні характеристики звуку. При бажанні використовуючи еквалайзер можна створити дивовижні звукові ефекти і налаштувати прилад на свій розсуд.

Найвдаліші конфігурації колонок радимо записати на папір, щоб потім ви змогли без проблем до них повернутися якщо хтось їх змінить без вашого відома (наприклад, прийдуть в гості друзі з дітьми і вони почнуть крутити важелями в усі сторони).

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті