Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Устаткування для систем відеоспостереження для забезпечення комплексної безпеки

Одна з основних проблем мегаполіса - безпека. Світовий досвід існування великих міст показує, що найкращий шлях - це безперервне спостереження за місцевістю і всіма діями, які на ній відбуваються. Камери стеження встановлюються так, щоб вся місцевість була ними охоплена, а всі дані виводяться на кілька моніторів, зібраних в одному місці. Виходить закрита система кабельного телебачення або система відеоспостереження, що дозволяє тримати під контролем кількох операторів великі простори.
Обладнання для систем відеоспостереження може бути встановлене в будь-якому приміщенні і на будь-якій території. Апаратно-програмні комплекси мають безліч функцій, кожна з яких може бути активована під конкретне завдання.

Злочинний світ і окремі особи з кримінальними схильностями чудово обізнані про наявність відеокамер, і в місцях їх функціонування утримуються від вчинення правопорушень. Матеріали, отримані за допомогою систем відеоспостереження, відрізняються високою чіткістю, вони прив'язані до місця, на них ясно фіксується час події, і це незаперечний доказ у суді.

У місцях масового скупчення людей - метро, вокзалах, аеропортах, митниці - велику користь приносить розпізнавання осіб у живому потоці. Пошук проводиться автоматично одночасно з фіксацією переміщення людей. Знайти і розпізнати можна одночасно кілька осіб. Система розпізнає дорослу людину навіть у тому випадку, коли вона змінила зачіску, прикріпила бороду і вуса. Відвернутися від камери не вийде - особа розпізнається при повороті голови до 30 градусів. Вікові зміни не впливають на процес розпізнавання, система не пізнає тільки виросли. Ефективність роботи дуже висока - якщо системі задані параметри пошуку близько тисячі осіб, її продуктивність знижується всього на 10 %.

На важливих об'єктах в системах контролю доступу часто використовується біометрична ідентифікація, заснована на математичній статистиці. В якості об'єкта, за яким проводиться порівняння, може бути взята будь-яка більш - менш стійка фізична або поведінкова характеристика людини: відбиток пальця, малюнок райдужної оболонки ока, голос, хода, геометрія обличчя, серцевий ритм чи геометрія руки. Проникнути на об'єкт сторонньому, чиїх параметрів немає в базі даних, практично неможливо. При несанкціонованому доступі автоматично спрацьовують датчики тривоги.

Система відеоспостереження використовується також на відкритих просторах, де проводиться фіксація порушень ПДР і вивчаються загальні характеристики транспортного потоку. Автоматично визначаються номери транспортних засобів та грубі порушення ПДР у вигляді перевищення допустимої швидкості, проїзду на червоний сигнал світлофора, проїзду по зустрічній смузі і інших. Проводиться автоматичний пошук по базах даних розшуку.

Системи відеоспостереження дозволяють щохвилини збирати масив актуальної інформації.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті