Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Чи потрібне рекламним щитам підсвічування?

Багато компаній, які пропонують розміщення зовнішньої реклами на бігбордах, в якості одного з аргументів її ефективності говорять про те, що вона буде працювати на клієнта і вночі. Вся справа в підсвічуванні, яке дозволяє бачити розміщену на щиті інформацію після того, як сонце вже сіло. Але чи так багато людей бачать таку рекламу у вечірній час? І чи потрібне взагалі підсвічування щитів, які знаходяться в спальних районах?

Бігборди, розташовані в центрі

Якщо говорити про бігборди, які розташовані в центральній частині міста, то важливість їх ефектного освітлення у вечірній час складно переоцінити. З настанням сутінків відкривають свої двері численні розважальні заклади: казино, клуби, ресторани і т.д. Нічне життя б'є ключем, рух центральними вулицями залишається вельми інтенсивним. Відповідно, тисячі людей мають можливість споглядати бігборди. І звичайно, якщо вони не будуть оснащені підсвічуванням, то рекламного контакту не відбудеться. Так що конструкції, що встановлюються на центральних вулицях, просто зобов'язані бути з підсвічуванням. І в даному випадку можна говорити про те, що ця реклама має саме цілодобову дію, що є її безсумнівним плюсом.

На околицях все інакше, трохи інакше

А от на міських околицях справи йдуть трохи інакше. Безпосередньо в самих спальних районах в нічний час людей на вулицях знаходиться не дуже багато. І навіть якщо оснастити наявні там щити хорошим підсвічуванням, це ніяк не вплине на число рекламних контактів. Так що на підсвічуванні можна і заощадити - воно просто не потрібне. Зате бігборди з підсвічуванням обов'язково повинні стояти на виїзді зі спальних районів, на узбіччях вулиць, які ведуть в центр. Пріоритетне сприйняття реклами водіями буде зміщено саме в їх сторону.

Альтернатива щитів

Між іншим, сьогодні існує гарна альтернатива щитів. Це дахові установки, які монтуються на дахах різних будинків. Вони також оснащені яскравим і помітним підсвічуванням, тому привертають до себе загальну увагу. Дані інсталяції ще не так сильно надокучили, як ті ж бігборди, тому дуже добре сприймаються і в центральних, і в спальних районах міста. Їх підсвічування може бути як неоновим, так і галогенним, залежно від побажань замовника. Так що якщо яка-небудь фірма хоче провести по-справжньому ефективну кампанію, їй обов'язково потрібно звернути увагу на дахові конструкції. Замовити їх можна в спеціалізованих підприємствах, що займаються випуском інсталяцій зовнішньої реклами.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті