Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Насосні станції для приватного сектору

Для всіх жителів приватного сектора особливо актуальним завжди було і буде питання водопостачання. Адже не всі жителі заміських будинків можуть похвалитися наявністю водопроводу. А між тим доводиться забезпечувати себе водою не тільки на побутові потреби, але і на полив рослинності на ділянці, особливо у спеку. Вирішується проблема поливу городу чи палісадника завдяки використанню побутових насосів. Проте, вирішити відразу цілий комплекс завдань пов'язаних з водопостачанням ( забезпечити водою і будинок і сад і лазню і т.д.), звичайним насосом неможливо. Зате якісна насосна станція GRUNDFOS MQ 3-45 впорається з цим завданням на УРА!

Побутова насосна станція Grundfos MQ 3-45.

Розглянемо цю модель детальней ! Grundfos ( Грундфос ) - це обладнання вироблене в Данії. Дана модель Grundfos MQ 3-45 - це компактна насосна станція, призначена для автоматичного водопостачання і підвищення тиску в системі водного забезпечення, як приватних, будинків, так і квартир, а також на дачних ділянках, фермах, в садах і городах.

Маючи потужність в 1 кВт, вона має пропускну здатність 4.3 куб. м / год, а максимальний напір становить 43м. Дане обладнання призначене для перекачування як питної, так і дощової води. Завдяки самовсмоктуючий можливості, насос здатний піднімати воду з восьми метрової глибини.

Говорячи про насосної станції ми маємо на увазі якусь систему механізмів. Отже, дана система включає в себе безпосередньо насос, електродвигун, мембранний напірний бак на 0,4 л, датчик тиску і витрати, зворотний клапан і, звичайно ж, систему управління. Завдяки автоматиці управління насосом забезпечується автоматичний його запуск на початку водозабору і вимикання при припиненні водоспоживання. А також здійснюється захист насоса у випадки виникнення неполадок. Якщо виникне ситуація сухого ходу або перегріву, насос автоматично відключиться, тим самим запобігши перегорання електродвигуна.

Що стосується самовсмоктуючого насоса MQ3 - 45, то при падінні тиску в системі з накопичувальним резервуаром або магістрального трубопроводу, він ідеально виправить ситуацію. Він включається при витраті води в одну, дві літри на годину або якщо тиск падає нижче 2 бар і вимикається після припинення водорозбору. Якщо вода качається з колодязя і при цьому у всмоктуючому трубопроводі вода відсутня, то він здатний менше ніж за 5 хвилин підняти воду з глибини до 8 метрів.

Крім вище сказаного гідністю GRUNDFOS MQ 3-45 також є його компактність і простота монтажу.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті