КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
Комплексні рішення Вашого комфорту
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
Теплі сучасні електричні підлоги....
Облаштування свердловини на воду
Вибираємо соковижималку
Світлодіодні люстри
Ефективні способи зниження витрат....
Гаряче водопостачання та водонагрівач
Сонячні батареї - екологічна мініелектростанція
Бензин чи дизель? Вибираємо генератор для заміського будинку
Процес і терміни виготовлення сходів на замовлення
Вентиляція і безпека
Тепловий насос повітря - вода
Новий винахід - світлодіодний неон
Обслуговування систем вентиляції
Кондиціонер в цех
Міняєм в домі вікна, двері
Затишок в домі - це меблі
Стильне оформлення маленької ванної кімнати
Теплі електричні підлоги....
Кондиціонери. Користь чи шкода?....
Охолодження комерційних приміщень....
Огляд кондиционерів....
Матова тепла підлога....
Холодильне обладнання....
Каміни....
LED-революція....
Людина та нерухомість....
Прохолода на згадку....
русский

Гальванізація покриттів: що собою являє і яка буває

Гальванізацію покриттів на сьогоднішній день можна з упевненістю назвати одним з найбільш поширених способів захисту металевих виробів від виникнення корозії і агресивних впливів зовнішнього середовища.

Сьогодні металеві анодні покриття є найбільш надійними і стійкими до появи корозій і до негативного впливу зовнішнього середовища. Варто зауважити, що такі вироби широко застосовуються при будові промислових об'єктів, в перекриттях і несучих конструкціях. Для того щоб створити такі металеві вироби сьогодні широко застосовується процедура гальванізації покриттів.

Суть даної процедури полягає в тому, щоб нанести на металеві вироби зі сталі або ж чавуну тонкий шар іншого металу, який більш стійкий до корозії. Після нанесення тонкого шару металу на виріб, воно набуває кращих показників стійкості і міцності. При гальванізації широко використовуються такі види металів:

  • Цинк
  • Нікель
  • Хром. Не зайвим буде зауважити той факт, що звичайне хромування необхідно лише для того, щоб надати металевому виробу більш привабливий зовнішній вигляд. При нанесенні хрому, виріб отримує тільки блиск, але не набуває додаткових характеристик.

Варто згадати про те, що цинк, який найбільш часто застосовується для гальванізації покриттів, настільки популярний в першу чергу тому, що здатний захистити металевий виріб не тільки від виникнення корозії, але і від різних електрохімічних впливів. Процедуру цинкування зазвичай проходять автомобільні запчастини.

На сьогоднішній день існує декілька способів нанесення цинку на металеві вироби. Серед таких варто виділити гарячий спосіб, холодний, гальванічний та термодифузійний. Найбільш поширеним є гарячий спосіб цинкування. Протікає він у такий спосіб: металевий виріб проходить ретельну процедуру очищення спочатку механічну, а потім кислотну, далі занурюється в спеціальну ванну з розігрітим до 450 градусів цинком. Після того, як буде нанесено цинк, металевий виріб поміщається в спеціально обладнану шафу.

Не зайвим буде зауважити той факт, що процедура цинкування сьогодні заборонена в деяких країнах. Це пов'язано в першу чергу з тим, що цинк - досить отруйна речовина, і при гальванізаціі цим видом металу утворюється велика кількість випарів, яке небезпечні не тільки для здоров'я людини, але і для навколишнього середовища.

copywrighting 2011-2019наверх  Клімат В Домі Твого Серця  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті