Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Експансія виробів з поліпропілену

Двадцять перше століття дало нам можливість мати всі новітні технології і матеріали, які тільки можна собі уявити. Одним з найбільш вагомих внесків науки в будівництво, промисловість і побут є винахід пластика.
Полімерна структура цього матеріалу дозволяє говорити про всебічну експансію виробів з поліпропілену, ПВХ, ПНД та поліетилену практично в усі сфери життя. Баки для води і палива чи ємності пластикові для води, басейни, ванни, купелі і накопичувальні септики оточують нас повсюдно. Пружні і міцні, зручні у використанні і недорогі у виробництві, довговічні й надійні, вони завоювали практично всі ринки збуту. З них будують величезні конструкції, з них виробляють півлітрові пляшки для питної води, вони підносяться в небеса і заглиблюються в землю.
Трубам і ємностям із пластику не страшні агресивні стоки хімічних підприємств. Вони чудово тримають свої характеристики в межах від -50°С до +130°С. Пилові бурі і сніжні хуртовини не роблять ніякого впливу на них. Наприклад, гальванічні ванни з поліпропілену служать десятки років, незважаючи на дії кислот, високих температур, великих значень струму і механічних навантажень. Поліетиленові басейни можуть бути заморожені і використані для зимового катка. Ультрафіолет відкритого сонця не шкодить таким емностям, а мити і чистити їх можна будь-яким складом. Повна хімічна інертність молекулярних зв'язків пластика не дозволить йому прореагувати з іншою речовиною. Концентрована сірчана кислота лише при +80°С роз'їдає стінки поліпропіленової ємності.
Монтаж і транспортування негабаритних виробів із пластику доступні в будь-якій ситуації. Завдяки пружності і міцності будь-які вібрації і механічні навантаження не впливають на цілісність виробу. А це мільйони зекономлених доларів на рік. Будівельники, монтажники, інженери, хіміки і прості люди із задоволенням впроваджують у своє життя пластикові ємності і резервуари. Та й як не використовувати цей дар полімерної промисловості!?! Адже, якщо згадати, скільки мороки було з металевими бочками, як корозія «поїдала» залізні труби і повітроводи, то стає зрозумілим, чому XXI століття називають «століттям пластику»!
Середній термін придатності виробів з цього універсального і корисного матеріалу обчислюється десятками років. Це означає, що нашим онукам буде за що дякувати нам!

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті