Комплексні рішення Вашого комфорту
КЛІМАТ в ДОМІ
кліматичний майданчик
ПРО НАС ||  ВЕНТИЛЯЦІЯ ||  КОНДИЦІЮВАННЯ ||  ОПАЛЕННЯ ||  КОНТАКТ ||  airМАРКЕТ
ОСТАННІ
ПУБЛІКАЦІЇ
русский

Сонячний будинок.

«Сонячні будинки» - дуже практичні будівлі. При їх будівництві застосовують методи енергозберігаючих технологій. Це значить, що будинки використовують сонячну енергію. При цьому знижуються енергетичні витрати на освітлення та опалення житла в цілому. Це дуже вигідно і економно. Будинок, у якому використовуються прилади, що використовують сонячну енергію, користується великим попитом, тому що заощадження енергії - справа важлива в усі часи. Загальновідомий факт, що сонячне світло - наймогутніше джерело електроенергії. Енергії сонця, запаси якої невичерпні, вистачає і для обігріву великих просторів земної кулі і для освітлення. Інші енергоносії, наприклад, нафта чи вугілля, обмежені в запасах і значно дорожчі. З недавніх пір використання енергозбереження набрало широких розмахів і сонячний дім - яскравий тому приклад.

Назва «сонячний будинок» не випадкова. Будівлі, названі сонячними будинками, це сучасні будинки і котеджі. При їх зведенні майстри використовують ультрасучасні технології енергозбереження. Завданням цих спецтехнологій є уловлювання енергії сонця і її збереження для подальшого використання. Системи сонячного енергозбереження бувають активні і пасивні. Якщо вдатися до установки пристроїв енергозбереження пасивного, то великих фінансових витрат можна уникнути. Але бажання заощадити гроші може привести до програшу в якості, так як пасивне енергозбереження має обмежені можливості і слабкий ефект. Вимагають значних вкладень системи активного енергозбереження. Але при цьому вони створюють повну автономність у використанні енергії, а також зменшують кількість витрат електроенергії, що дуже вигідно.

Монтувати системи пасивного енергозбереження набагато простіше. Їх зводять відразу ж при будівництві будівлі, для їх експлуатації не потрібно ніяких механізмів і ніякого технічного обслуговування. Завдяки цим перевагам системи пасивного енергозбереження використовуються в різних типах споруд. Простим прикладом пристрою пасивного енергозбереження є звичайний захист від вітру. Його ставлять на земельній ділянці перед будинком, який побудований південніше. Даний прийом, захищаючи житлову площу від вітрів і хуртовин, допоможе заощадити енергію. Складними пасивними системами енергозбереження є різні теплові колектори. Саме вони, сприймаючи енергію сонця, подають її в будинок, а також в прибудови, зокрема, в теплиці і атріуми.

Головний недолік системи пасивного енергозбереження - це те, що енергія Сонця, використовуючись в майбутньому, не перетворюється в інші види енергії. А от системи активного енергозбереження сприяють перетворенню одного виду енергії в інший, так як грунтуються на використанні сонячних батарей. А ті в свою чергу дозволяють виробляти велику кількість електричної енергії, вартість якої цілком доступна.

Сонячним може бути звичайний дерев'яний будинок, обладнаний сонячною батареєю. Доступна ціна панелі сонячної батареї дозволяє поставити цю конструкцію в багатьох будинках. Вартість залежить від потужності панелі. А от обсяг енергії, яку отримаємо, залежатиме від погодних умов. Іноді сонячна енергія завдяки сучасним технологіям здатна забезпечити близько 70-80 відсотків загальної енергетичної потреби. Контроль за всіма процесами та параметрами здійснює автоматизована керуюча система. Це сприяє більш ефективному використанню активної системи енергозбереження. Який тип енергозбереження вибрати - вирішувати споживачеві, але сонячний будинок завжди має позитивні відгуки.

copywrighting 2011-2020наверх  МИР ВАМ  Клуб шанувальників свіжого повітря twitter facebook Вконтакті